Napastnik Parmy strzela jak na zawołanie. Co na to Probierz? (WIDEO)

Adrian Benedyczak znajduje się w kapitalnej dyspozycji i strzela gole jak na zawołanie. Jego Parma wygrała 2:1 z Bari w kolejnym meczu Serie B. Polak zdobył bramkę na wagę zwycięstwa po wejściu z ławki rezerwowych.

Adrian Benedyczak w tym sezonie prezentuje formę, którą zapracował na powołanie do reprezentacji Polski. 22-latek nie doczekał się debiutu u Fernando Santosa. Teraz wysyła jasne sygnały do nowego selekcjonera. Co na to Michał Probierz? Czy powoła napastnika Parmy na październikowe zgrupowanie?

Napastnik Parmy, licząc rozgrywki Pucharu Włoch, ma już na koncie w obecnym sezonie pięć goli w siedmiu meczach. W środowym spotkaniu Serie B przeciwko Bari Benedyczak usiadł na ławce, ale nie przeszkodziło mu to w tym, by zostać bohaterem meczu.

Polak pojawił się na boisku w 74. minucie przy wyniku 1:1. Siedem minut później Benedyczak trafił do siatki i dał Parmie wygraną 2:1. Po siedmiu kolejkach zespół polskiego zawodnika jest liderem rozgrywek Serie B.