Nemanja Nedić nowym piłkarzem GKS Tychy

Zawodnik dwukrotnego mistrza Czarnogóry w ostatnich trzech latach, Nemanja Nedić został w dniu dzisiejszym nowym piłkarzem GKS Tychy. 25-letni Czarnogórzec związał się z tyskim klubem umową, która wejdzie w życie wraz z początkiem nowego sezonu i będzie obowiązywać do 30 czerwca 2022 roku.

Nedić jest wychowankiem Radnički Berane, skąd w 2016 roku trafił do ekstraklasowego OFK Grbalj. Kolejnym krokiem dla Nedicia było przejście do czołowej, czarnogórskiej drużyny FK Sutjeska Niksic. W trakcie trzyletniej gry dla tego klubu dwukrotnie zdobył tytuł mistrza Czarnogóry (2017/18, 2018/19), a w minionych rozgrywkach został wicemistrzem kraju.

– Naszym priorytetem transferowym było wzmocnienie środka defensywy. Zależało nam na znalezieniu szybkiego stopera, z dobrymi warunkami fizycznymi. Chcieliśmy również aby był to zawodnik ograny, a jednocześnie mogący jeszcze się rozwinąć. Na temat Nemanji zdobyliśmy wiele informacji, także od zawodników, którzy grali z nim lub przeciwko niemu. Głęboko wierzę, że stanie się jednym z filarów tyskiej obrony w kolejnych sezonach – mówi Leszek Bartnicki Prezes Zarządu KP GKS Tychy.

Nemanja Nedić w czarnogórskiej ekstraklasie rozegrał łącznie 111 meczów, w których strzelił trzy bramki. W barwach Sutjeski występował również na arenie międzynarodowej i zanotował 12. spotkań w eliminacjach do Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy.

Źródło: biuro prasowe GKS Tychy

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.