Galakticos Solna dołączył do „Galaktycznej Ekipy”

Galakticos Solna jest kolejnym klubem, który został objęty patronatem medialnym przez Galaktyczny Futbol.

Klub z Solnej gościł już na łamach GF, a dziś mam zaszczyt ogłosić nawiązanie oficjalnej współpracy pomiędzy Galaktycznym Futbolem a Galakticos.

W przyszłą sobotę rozpoczynamy nasz debiutancki sezon w klasie okręgowej. Awans uzyskaliśmy po emocjonującym barażu z Sokołem Smolec. Mecz zakończył się wynikiem 1:1, a wyrównującą bramkę strzeliliśmy w 94 minucie z rzutu karnego. Okazaliśmy się lepsi w serii rzutów karnych wygrywając 3:1. Bohaterem był nasz bramkarz Radosław Zięba , który obronił trzy rzuty karne- mówi Paweł Kukuś z Galakticos Solna.

Zespół z Solnej od trzech tygodni realizuje plan przygotowań do nadchodzących rozgrywek. Galakticos rozgrywał również spotkania sparingowe, w których odniósł jedno zwycięstwo i dwukrotnie zremisował (Wiwa Goszcz 2:0, Ambrozja Bogdaszowice 4:4, Zachód Sobótka 1:1).

Władze klubu podczas przerwy spowodowanej pandemią koronawirusa poczyniły starania mające na celu wzmocnienie kadry pierwszej drużyny. W nadchodzących rozgrywkach zobaczymy w składzie Galakticos kilku graczy, którzy występowali na III i IV-ligowych boiskach.

Inauguracja sezonu już 1 sierpnia. Galakticos Solna podejmie na własnym boisku zespół KS Żórawina.

Jedna odpowiedź do “Galakticos Solna dołączył do „Galaktycznej Ekipy””