Nie samym futbolem… World Series of Darts: Z Nowego Jorku do Kopenhagi. Van Gerwen powtórzy sukces sprzed roku

World Series of Darts przenosi się z Nowego Jorku do Kopenhagi. Do Nordic Darts Masters Anglik Michael Smith przystąpi po zwycięstwie w pierwszym turnieju serii w tym sezonie. Na inaugurację Smith pokonał w finale Holendra Michaela van Gerwena. W Danii przed rokiem triumfował właśnie van Gerwen. Czy powtórzy swój wyczyn? Piątkową i sobotnią rywalizację w Nordic Darts Masters można oglądać na żywo na Viaplay.pl.

Nordic Darts Masters to drugi turniej w tym sezonie w ramach cyklu World Series of Darts. Pierwszy w Nowym Jorku wygrał Anglik Michael Smith, w finale 8-4 pokonując Holendra Michaela van Gerwena. Van Gerwen to triumfator sprzed roku z Nordic Darts Masters. Wówczas w finale wygrał z Fallon Sherrock 11-7. W tym roku ta dwójka również wystąpi w Kopenhadze.

20 tysięcy funtów dla zwycięzcy

Oprócz ośmiu czołowych reprezentantów Professional Darts Corporation, jak zawsze w World Series of Darts pojawi się też ośmiu lokalnych graczy: trzech Duńczyków, Szwed, Fin, Islandczyk, Łotysz i Litwin. W puli jest 60 tysięcy funtów, z czego zwycięzca otrzyma 20, a finalista 10.

Piątek i sobota z dartem na Viaplay.pl

W I rundzie i ćwierćfinałach gra toczyć się będzie do 10 wygranych legów (best-of-19), a w półfinałach i finale – do 11 (best-of-21). Transmisje z obu dni piątkowo-sobotnich zmagań można oglądać na żywo na Viaplay.pl

World Series of Darts, US Darts Masters – transmisje na żywo na platformie Viaplay
(10-11 czerwca):

PIĄTEK, 10 czerwca:

19:00 I runda (1/8 finału)

SOBOTA, 11 czerwca:

13:00 Ćwierćfinały

20:00 Półfinały i finał

fot. Scanpix-Viaplay


Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.