Niedzielny hit Premier League zagrożony. Wściekli fani Manchesteru United wtargnęli na Old Trafford (WIDEO)

Według angielskich mediów niedzielny pojedynek Manchesteru United z Liverpoolem może się nie odbyć. Powodem jest wtragnięcie kibiców 'Czerwonych Diabłów” na Old Trafford.

Fani Manchesteru United, mimo bardzo dobrych wyników zespołu w obecnym sezonie, nie kryją wściekłości na właścicieli klubu. Czarę goryczy przelała chęć dołączenia do Superligi. Mimo wycofania się z projektu, kibice „Czerwonych Diabłów” domagają się odejścia z Old Trafford rodziny Glazerów, która zarządza klubem z czerwonej części Manchesteru. Na niedzielę zaplanowamo protest, który rozpoczął się o 15 polskiego czasu.

Pod Old Trafford zgromadziły się rzesze fanów, którzy postanowili wedrzeć się na stadion. Sforsowano bramy i tłumy kibiców pojawiły się na murawie. Ochrona nie potrafiła sobie poradzić z sytuacją, zapanował totalny chaos, zablokowany został nawet autokar, którym podróżowała na stadion drużyna Manchesteru United.

https://twitter.com/mufctilIy/status/1388843009450577922
https://twitter.com/mufctilIy/status/1388842739580739587
https://twitter.com/mufctilIy/status/1388844349044232200

Według ostatnich doniesień angielskich dziennikarzy, hitowe starcie Premier League zaplanowane na 17.30 polskiego czasu, może się nie odbyć.

Źródło: Twitter

Czytaj też:

Możesz wesprzeć działalność portalu Galaktyczny Futbol stawiając nam wirtualną kawkę. Szczegóły pod linkiem https://tiny.pl/r4k97 lub dokonując minimalnej choćby wpłaty na zrzutkę link TUTAJ

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.