Nieudana inauguracja beniaminka okręgówki ze Świebodzic. Victoria bez punktów (Wideo)

Victoria Świebodzice uległa na własnym boisku Gromowi Witków 2:3, na inaugurację rozgrywek wałbrzyskiej ligi okręgowej.

Niestety, objęta patronatem medialnym przez mój portal, Victoria Świebodzice musiała uznać wyższość Gromu Witków na inauguracją rozgrywek.

Mecz był rozgrywany w bardzo ciężkich warunkach atmosferycznych – żar lał się z nieba nawet nasz sprzęt fotograficzny odmawiał posłuszeństwa. Na szczęście kibice dopisali, a zawodnicy na boisku stworzyli ciekawe widowisko – mówi Galaktycznemu Radosława Sowa z Victorii.

W 19. minucie spotkania Grom strzelił bramkę, która otworzyła mecz. Po stracie gola nasi zawodnicy ruszyli do ataku i w 45. minucie sędzia podyktował rzut karny, który wykorzystał Paweł Grzesiak. Niestety długo nie cieszyliśmy się z remisu, w doliczonym czasie gry drużyna Gromu wyszła na prowadzenie – opisuje pierwszą połowę meczu Radek.

Po przerwie podopieczni trenera Gendery ruszyli do odrabiania strat. Przyniosło to efekt w 57. minucie. Gola na 2:2 strzelił głową Błażej Gromniak. Wydawało się, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Victoria atakowała, Grom się bronił i kontratakował. Podczas jednego z takich kontrataków w 72. minucie pada trzecia bramka dla gości. Niestety zawodnikom Victorii zabrakło czasu, aby doprowadzić do remisu – podsumowuje Radosław Sowa.

MKS Victoria Świebodzice – LKS Grom Witków 2:3 (1:2)

Bramki Victoria: 45′ Grzesiak, 57′ Gromniak

Bramki Grom: 19′ Kloc, 45’+1 Smutek, 72’Cegielski

Skład Victorii: Marcin Jaskółowski – Mariusz Antas, Błażej Gromniak, Mariusz Błaszczak, Michał Juszczyk, Kacper Wiśniewski, Daniel Gandera, Marcin Traczykowski, Paweł Grzesiak, Dominik Woźniak, Dmytro Altukhov.

Zmiany: Adam Tarkowski, Tomek Rutkowski, Jakub Nawojski, Tomasz Borgoń.