OFICJALNIE. Enkeleid Dobi szkoleniowcem Widzewa Łódź (Wideo)

Enkeleid Dobi został nowym trenerem Widzewa – poinformował klub za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej.

Pracę z drużyną Enkeleid Dobi rozpocznie w poniedziałek 3 sierpnia. Szkoleniowiec związał się z łódzkim klubem roczną umową.

Potwierdziły się zatem wcześniejsze doniesienia o tym, że 45-latek obejmie zespół beniaminka Fortuna 1 Ligi. Od stycznia 2017 roku Enkeleid Dobi pracował z Górnikiem Polkowice, wprowadzając zespół do 2 Ligi. Pod jego wodzą drużyna z Polkowic rozegrała 119 spotkań. Z dniem 30 lipca Albańczyk przestał pełnić funkcję szkoleniowca Górnika.

– Trener Dobi przekonał nas nie tylko umiejętnościami, ale też swoją piłkarską filozofią, sposobem bycia i entuzjazmem. Właśnie takiej energii potrzeba nam, żeby budować zespół, który będzie w stanie w niedalekiej przyszłości powalczyć o wyższe cele. Bardzo podobała nam się otwarta i ofensywna gra prowadzonego przez niego ostatnio Górnika, nie tylko w pamiętnym meczu przeciwko naszej drużynie. Liczymy, że od nowego sezonu taki właśnie będzie Widzew Dobiego – przyznała prezes zarządu Martyna Pajączek, cytowana przez klubowe media.

– Zdaję sobie sprawę z szansy, jaką otrzymałem w Łodzi. Bardzo za nią dziękuję i zapewniam, że dam w siebie wszystko, żeby fani Widzewa mogli być ze swojej drużyny dumni. Trafiłem do wspaniałego klubu ze wspaniałymi kibicami, piękną historią i świetlaną przyszłością. Cieszę się, że mogę tu być i brać udział w tym wyjątkowym projekcie. Dobrze znam zespół, który musiałem bacznie obserwować w sezonie jako ligowego rywala. Myślę, że będę w stanie pomóc mu wydobyć pełnię potencjału – podkreślił Enkeleid Dobi po podpisaniu kontraktu.

Źródło: Widzew Łódź

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.