Ojciec i syn zagrali obok siebie w meczu zabrzańskiej Majer A-klasy

Tempo Paniówki pokonało na wyjeździe 4:0 Naprzód Żernica w meczu XII kolejka zabrzańskiej Majer A-klasy. W zespole z Paniówek obok siebie wystąpili ojciec i syn, Adam i Bolek Pawlasowie.

Po sobotnim zwycięstwie zespół Tempa zajmuje szóste miejsce w tabeli rozgrywek Majer A-klasy Zabrze. Podopieczni Dawida Dybcio w jedenastu spotkaniach zgromadzili na swoim koncie 20. punktów. W meczu z Naprzodem Żernicy gracze Tempa wszystkie cztery gole strzelili po przerwie.

Ciekawostką dotyczącą ostatniego meczu Tempa Paniówki jest fakt, że obok siebie wystąpili ojciec z synem. 47-letniego Adama Pawlasa wspierał jego 19-letni syn Bolek. Jak relacjonuje klub na facebookowym profilu, obaj panowie zaliczyli bardzo dobre spotkanie. Starszy z Pawlasów strzelił gola i zaliczył asystę, wcześniej jednak nie wykorzystał doskonałego podania swego syna.

LKS Naprzód Żernica – LKS Tempo Paniówki 0:4 (0:0)

Bramki: Mateusz Bogumiło 54′, Adam Pawlas 70′, Paweł Brosz 82’, Grzegorz Konopka 89′.

Skład Tempo: 12.Jan Rybicki, 2.Michał Lisowicz, 3.Daniel Jóźwik, 6.Grzegorz Konopka (kapitan), 7.Kacper Brosz, 8.Paweł Brosz, 4.Michał Kopczyński, 77.Oskar Jendrychowski, 9.Mateusz Bogumiło, 99.Bolek Pawlas, 11.Mateusz Woźnica.

Zmiany: 5.Adam Pawlas ? 11.Mateusz Woźnica 10′, 88.Stasiu Marzec ? 2.Michał Lisowicz 80′, 13.Paweł Szary ? 99.Bolek Pawlas 85′

Rezerwa: 1.Łukasz Kachelski

Trener: Dawid Dybcio
Kierownik: Jakub Pawlik

W XIII kolejce Tempo Paniówki spotka się z UKS QuoVadis Makoszowy.

Przeczytaj także:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.