Zawodnik do sędziego po otrzymaniu czerwonej kartki: Drukujecie jak drukarki, jest pan pijany

Opisy zachowań zawodników po otrzymaniu żółtej lub czerwonej kartki zawarte w meczowych protokołach są komiczne, tragiczne a czasem wręcz zawierają treści głęboko „filozoficzne”.

Dziś zamieszczam dwa screeny zamieszczone w sieci lub nadesłane przez czytelników GF. Zawierają one słowa powszechnie uważane za wulgarne. Ich treść nie jest przeznaczona dla osób poniżej 18 roku życia.

Podczas meczu żywieckiej B-klasy rozegranego 11 października pomiędzy LKS-em Pewel Ślemieńska a Maksymilianem Cisiec, sędzia pokazał aż 10 żółtych i dwie czerwone kartki. Tylką jedną z nich ujrzał gracz Maksymiliana. Dwóch zawodników drużyny gospodarzy w konsekwencji obejrzenia po raz drugi „żółtka”, zostało ukaranych czerwonymi kartonikami. Jeden z nich mocno się zagotował i uraczył sędziego taką wiązanką (pisownia jak w protokole):

Zaraz ci zajebię z liścia, zapamiętam sobie Pana, to są kurwa jaja, drukujecie jak drukarki, jest Pan pijany.

Spotkanie zakończyło się zwycięstwem 3:2 zespołu Maksymiliana Cisiec, który z dorobkiem 19. punktów jest liderem tabeli żywieckiej B-klasy.

******

Drugi screen nie zawiera żadnych bliższych szczegółów odnośnie drużyn i zawodnika, który „podsumował” życie sędziego asystenta słowami:

Twoje życie jest błędem, cymbale.


Foto: koduj24.pl

Przeczytaj także:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.