Orzeł Grzegorzew gotowy do rozgrywek poznańskiej klasy okręgowej. „Naszym celem będzie uplasować się w środku stawki”

Już w najbliższą sobotę 8 sierpnia Orzeł Grzegorzew rozpocznie rozgrywki w trzeciej grupie poznańskiej okręgówki.

Zespół z Grzegorzewa czeka jeden z najdalszych wyjazdów w nadchodzącym sezonie. Przeciwnikiem będzie Pelikan Niechanowo.

Do Orła przed nowym sezonem przybyli tacy gracze jak Mariusz Pluciński (wolny zawodnik), Dennis Brzeski (wolny zawodnik), Patryk Brzeski (wolny zawodnik). Z zespołu juniorów dołączyli natomiast: Leszcz Filip, Rybczyński Mateusz, Nadolski Jakub, Bartłomiej Materla, Jakub Materla, Tęgos Marcin, Banasiak Emil. Z klubu odeszli: Eryk Baryła (GKS Osiek Wielki), Hubert Rosiński (Widzew Łódź juniorzy) – informuje Maciej Rosiak.

Orzeł Grzegorzew, który współpracuje z portalem GF, w ubiegłym sezonie zajął 9. miejsce w drugiej grupie wielkopolskiej okręgówki. O tym jakie cele wyznaczył zespołowi w nadchodzącym sezonie, powiedział Galaktycznemu szkoleniowiec Andrzej Sobański.

Nadchodzący sezon jest jedną wielką niewiadomą. Ze względu na sytuację z wirusem okres przygotowawczy był mocno wydłużony w czasie. Zaczęliśmy przygotowania w maju, w czerwcu zrobiliśmy krótką przerwę. Od lipca zaczął się właściwy okres przygotowawczy. Wyniki spotkań sparingowych są sprawą drugorzędną, wszystko zweryfikuje liga – podkreślił trener.

W ten sposób płynnie przeszliśmy do aspektu sportowego. Obecnie posiadana kadra jest dużo liczniejsza niż w roku ubiegłym i jeszcze bardziej oparta na naszych wychowankach. Patrząc na potencjał i aspiracje naszych konkurentów, kilka zespołów będzie poza zasięgiem rywali. Naszym celem będzie uplasować się w środku stawki. Wszystko ponad to będzie na nasz plus. Oczywiście nie jest tak, że przed meczem chociażby z Pelikanem Niechanowo, z góry zakładamy niepowodzenie. Zdajemy sobie sprawę z potencjału jakim obecnie dysponujemy, lecz nie wykluczamy sprawienia niespodzianki. Całe środowisko piłkarskie pragnie, aby rozpoczynający się sezon został dokończony – podsumował Andrzej Sobański.

Początek spotkania z Pelikanem w sobotę 8 sierpnia o godzinie 17 stadionie w Niechanowie.

Grafika: https://www.facebook.com/PelikanNiechanowo/

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.