Orzeł Grzegorzew. Intensywne przygotowania do rozgrywek

Zawodnicy Orła Grzegorzew intensywnie przygotowują się do nadchodzacego sezonu.

Orzeł Grzegorzew rozgrywki w trzeciej grupie poznańskiej klasy okręgowej rozpocznie 8 sierpnia meczem z Pelikanem Niechanowo. Obecnie zespół Orła jest w trakcie bardzo intensywnego i napiętego okresu przygotowawczego.

– Zaczęliśmy intensywny tydzień przygotowań do nowego sezonu. Dziś, 15 lipca rozegramy sparing z IV ligową MKS Olimpia Koło. Już jutro czeka nas zespół kolejna gra kontrolna, w której przeciwnikiem będzie GKS Olszówka (B-klasa). Zawodnicy nie będę mieli chwili wytchnienia, gdyż w niedzielę zmierzą się z Wartą Krzymów (klasa okręgowa) – informuje Maciej Rosiak z Orła Grzegorzew.

– Przygotowania w pełni, mecze sparingowe przeplatane są jednostkami treningowymi. Pomimo dużej intensywności, cieszy utrzymująca się wysoka średnia frekwencja wśród zawodników. W przyszłym tygodniu poinformujemy o ruchach transferowych – dodaje

W do tej pory rozegranych meczach sparingowych, Orzeł pokonał GKS Osiek Wielki 3:1. Bramki dla zespołu z Grzegorzewa zdobyli w tym spotkaniu: Dariusz Małachowski (2) i Damian Nykiel. W drugiej grze kontrolnej natomiast Orzeł musiał uznać wyższość Sparty Barłogi (1:2). Gola strzelił Hubert Rosiński. Na uwagę zasługuje fakt, że w tym spotkaniu szkoleniowiec Andrzej Sobański miał do dyspozycji aż 24 zawodników.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.