Pierwsza porażka w sezonie GPSZ Głuchów

W czwartym spotkaniu w rozgrywkach drugiej grupy radomskiej A-klasy, zespół GPSZ Głuchów po raz pierwszy w obecnym sezonie zszedł z boiska pokonany.

Wyjazdowe spotkanie drużyny z Głuchowa z Kraską Jasieniec zakończyło się porażką 1:4. Pierwszy raz w obecnym sezonie gracze GPSZ-u musieli przełknąć gorzki smak porażki. Relację ze spotkania przekazał Galaktycznemu Jakub Łukasik, który mimo wielu zajęć, zawsze znajdzie chwilę, aby porozmawiać z portalem GF o swoim klubie.

Niestety, w 5 kolejce radomskiej A klasy GPSZ Głuchów po raz pierwszy zszedł z boiska pokonany. Od początku meczu zawodnicy Głuchowa przeważali na boisku, jednak nie dawało to żadnych rezultatów, a wręcz przyniosło stratę bramki. Kapitan gości fatalnie się pomylił i lecąca ze środka obrony długa piłka dotarła do napastnika Kraski, który wychodząc sam na sam nie dał szans bramkarzowi drużyny przeciwnej. Chwilę później Kraska prowadziła już 2:0. Kolejny błąd bloku defensywnego Głuchowa i kolejny raz napastnik gospodarzy wychodzi sam na sam z bramkarzem. Tym razem zostaje sfaulowany w polu karnym, a jego kolega z 11 metra się nie myli. Jeszcze przed przerwą goście łapią kontakt. Jakub Borowski pięknym strzałem z około 25 metra w samo okienko daje nadzieję na lepszy wynik. Po przerwie zawodnicy z Głuchowa walczyli o jak najlepszy rezultat, co skutkowało otworzeniem się i nadzianiem na kontry. Dwie z nich zakończyły się bramkami – mówi Jakub.

Kraska Jasieniec – GPSZ Głuchów 4:1 (2:1)

Bramki Kraska: Jaskólski 32′, 88′, Cieśla 19′, Nojek 69″

Bramka GPSZ: Borowski 42′

Skład GPSZ: Czerwiński (BR), Prokopczyk, Abramowicz, Wójcik, Maciak, Świąderski, Dąbrowski, Borowski, Balcer, Fąfara, Lewandowski.

Grali także: Pietrzak, Antoniewicz, Kołosowski, Zagrodnik.

GPSZ Głuchów zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli A-klasy Radom II z dorobkiem 7. punktów. Kolejne spotkanie zespołu z Głuchowa już 6 września. Na własnym boisku GPSZ spotka się z Blaskiem Odrzywół.

GPSZ Głuchów współpracuje z portalem Galaktyczny Futbol. Klub został objęty patronatem medialnym.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.