Pierwsze treningi Akademii Legii w Legia Training Center

Od początku obecnego tygodnia drużyny Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa korzystają z infrastruktury Legia Training Center. Poniedziałek, 13 lipca, był pierwszym dniem, kiedy na terenie ośrodka odbył się premierowy trening – w zajęciach uczestniczył zespół Legii II – informuje biuro prasowe mistrza Polski.

Piłkarze rezerw stołecznego klubu w poniedziałek o 17:30 wyszli na pierwszą w historii sesję treningową na terenie najnowocześniejszego ośrodka treningowego w Europie Środkowej. Zawodnicy zostali oprowadzeni po obiekcie i poznali zasady korzystania z budynku klubowego, rozmieszczenia pomieszczeń i szatni oraz strukturę akademii. Z Legia Training Center będą korzystać roczniki od U15 i starsze.

– Zaczynamy pisać nowy rozdział w dziejach klubu. To duży zaszczyt, ale i ogromna odpowiedzialność. Bądźmy dumni z tego, że jesteśmy legionistami. Bądźmy dumni z tego, co tutaj robimy, bo to pomoże nam stawać się lepszym każdego dnia. Ta duma z LTC da nam mnóstwo energii i radości z wykonywanej pracy – mówił Richard Grootscholten, dyrektor wykonawczy Akademii.

– Widziałem w swoim życiu wiele ośrodków treningowych i z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że Legia Training Center jest jednym z najlepszych, w jakich miałem przyjemność gościć. Tylko od nas zależy, jak wykorzystamy warunki, które stworzył nam klub. Czeka nas wiele pracy, by wspiąć się na europejski top w szkoleniu piłkarzy, a ten ośrodek to ważny krok w tym kierunku – dodał.

Uroczyste otwarcie Legia Training Center planowane jest 20 lipca.

Źródło: Biuro prasowe Legii Warszawa

Fot: Mateusz Kostrzewa/legia.com

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.