fbpx

Podlaska klasa okręgowa. Komunikat „Odezwa” KS UM Krynki do sympatyków klubu

KS UM Krynki zamieścił na facebooku komunikat skierowany do kibiców klubu i wszystkich osób, którym nie jest obojętny los zespołu z małej miejscowości na Podlasiu.

Komunikat opublikowany za pośrednictwem mediów społecznościowych pojawił się w sieci w piątek 17 stycznia. Treść i oryginalny post  przedstawiam poniżej.

ODEZWA DO WSZYSTKICH SYMPATYKÓW KS UM KRYNKI!

Drodzy kibice, sponsorzy, działacze, piłkarze oraz wszyscy ludzie dobrej woli. Piszemy tę odezwę, bo chcemy, by w tym roku, który przynosi Nam jubileusz 65-lecia istnienia klubu każdy z Was wiedział, że robimy wszystko by był wyjątkowy. Jednocześnie chcemy byście wiedzieli, że bez Was się to nie uda! Kto nie ma ochoty niech nie czyta do końca natomiast wszystkich zainteresowanych prosimy o późniejsze polajkowanie i udostępnienie tego wpisu.
Przechodząc już do sedna powiemy wprost, że chodzi o fundusze. Klub funkcjonuje całkiem dobrze. Jest porozumienie na linii zarząd – miasto, ale są również drobne wydatki, które łącznie generują duże koszta, których nie można pokryć z projektu czy też z pomocą miasta. Mowa tu między innymi o opłatach za paliwo chłopakom, którzy biorą samochody by dojechać na trening do Krynek.
Ruszył okres przygotowawczy i żeby osiągnąć cel i realnie myśleć o czubie tabeli musimy trenować dużo, a nawet bardzo dużo. Jak widzicie na Naszej stronie w tym tygodniu są trzy treningi drużynowe, jeden indywidualny oraz dwa mecze co powoduje, że 6 z 7 dni trenujemy! Generuje to duże koszta i stąd ZWRACAMY SIĘ Z PROŚBĄ O POMOC.
Jak można pomóc? Najprościej wejść w link do zrzutki, który jest w komentarzu pod tym postem i wpłacić kilka złotych.
Można też przekazać pieniądze zarządowi, albo wpłacić darowiznę na konto stowarzyszenia. W razie takich opcji prosimy o zostawienie komentarza, a sami się odezwiemy.
Można też Nam podpowiedzieć do kogo warto się odezwać, jaką firmę odwiedzić bo tam mogą być ludzie chętni pomóc. Chcemy byście wiedzieli, że wiele rzeczy finansujemy sami, robimy wszystko charytatywnie bo to Nasza pasja, jednak nie wszystko możemy przeskoczyć !
LICZYMY NA WAS I WASZĄ POMOC CHOĆBY PRZEZ PODANIE TEJ ODEZWY DALEJ.
Pozdrawiamy – zarząd KS UM KRYNKI

Zapraszam do odwiedzenia profilu KS UM Krynki na facebooku i włączenia się ( w miarę możliwości) do akcji wsparcia ambitnych działaczy, sztabu szkoleniowego i zawodników klubu.

https://www.facebook.com/lzskrynki/

Grzegorz Sawicki

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

1 komentarz na temat “Podlaska klasa okręgowa. Komunikat „Odezwa” KS UM Krynki do sympatyków klubu”

Komentarze są zamknięte.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.