fbpx

Podlaska klasa okręgowa. Zawodnicy LZS Krynki wrócili do treningów

Zespoły z Niższych Lig wracają na boiska. Kolejnym z nich jest klub z Podlasia LZS Krynki.

Klub z Krynek poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że zawodnicy pierwszej drużyny wrócili do treningów. Podopieczni Jana Łotysza pojawili się na zielonej murawie po 11 tygodniach przerwy.

Działacze LZS Krynki zapraszają na treningi wszystkich chętnych, którzy chcieliby skonfrontować swoje umiejętności z zawodnikami podlaskiej okręgowki.

Zawodnicy w czerwcu będą się spotykać we wtorki i czwartki o godzinie 19 w Krynkach. Jeśli ktoś ma chęć spróbować swoich sił, to może wpaść na trening, a być może zostanie na dłużej – czytamy na klubowym Facebooku.

Dodam też, że od 1 czerwca 2020 klub oficjalnie powrócił do swojej nazwy LZS Krynki. Ostatni raz zespół występował pod tym szyldem podczas sezonu 1999/2000.

Kryńscy działacze są dumni z powrotu do „starej” nazwy, jak podkreślają, jest to spełnienie drobnego marzenia.

1 czerwca 2020 na mocy umowy podpisanej między urzędem miasta, a LUKS Krynki jest dniem, w którym klub oficjalnie staje się własnością stowarzyszenia. Zaś na mocy uchwały przyjętej przez stowarzyszenie drużyna piłkarska będzie występować w rozgrywkach pod nazwą LZS Krynki. Jest to dla wielu dzień radosny i spełnienie jakiegoś drobnego marzenia – informuje LZS Krynki.

Fot. LZS Krynki

Grzegorz Sawicki

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

1 komentarz na temat “Podlaska klasa okręgowa. Zawodnicy LZS Krynki wrócili do treningów”

Komentarze są zamknięte.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.