fbpx

Podlaska klasa okręgowa. Zespół z Krynek powraca do starej nazwy

W dniu dzisiejszym podjęta została przez panią burmistrz Krynek Jolantę Gudalewską decyzja o przyznanie dotacji na stowarzyszenie LUKS Krynki w wysokości 17 tysięcy złotych jest to fundusz przekazany z zamysłem o drugiej części roku 2020 – poinformował Kamil Jackiewicz, działacz klubu z Krynek.

Przeprowadziłem dosłownie kilkanaście minut temu krótką rozmowę z Kamilem. Zapytałem o to co w praktyce oznacza przyznanie wspomnianej dotacji.

Wraz z przekazaniem takiej dotacji klub KS UM Krynki na mocy prawnej zmieni swojego „właściciela”, a będzie nim stowarzyszenie LUKS Krynki. Jako, że licencja klubu piłkarskiego z Krynek w okręgowym związku wygasa z końcem sezonu (nadawana jest ponownie po spełnieniu wymogów), stowarzyszenie LUKS Krynki mówiąc językiem trywialnym przejmie obowiązki licencyjne po poprzednim właścicielu i w sezonie 2020/2021 klub będzie występował pod nową-starą nazwą LZS Krynki, co stanowić będzie powrót do korzeni, gdyż w tym roku obchodzimy własnie jubileusz 65 lecia powstania LZS Krynki – mówi Kamil Jackiewicz.

Jest to dla wielu bardzo przyjemna i sentymentalna wiadomość, a dla mnie prywatnie spełnienie małego marzenia. Jednocześnie informacyjnie podam, że klub nadal będzie ściśle współpracował z miastem Krynki. Niebawem również pokażemy nowy herb klubowy, który będzie jedynym obowiązującym – podkreśla Kamil.

Od siebie dodam tylko, że zakończą się również dywagacje na temat tego, dlaczego w mediach społecznościowych klub z Krynek to LZS, a w oficjalnych tabelach KS UM.

Życzę klubowi z Krynek wielu sukcesów pod nową-starą nazwą.

Grzegorz Sawicki

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.