fbpx

Polonia Wrocław w najbliższym czasie rozpocznie jeden z najważniejszych meczów w swojej historii

Projekt Polonii na budowę boiska z naturalną nawierzchnią i poprawę infrastruktury na stadionie Oławka zakwalifikował się do głosowania w konkursie WBO 2020. W związku z tym klubowi potrzebne będzie wymierne wsparcie kibiców w postaci oddawanych na Polonię głosów.

Stadion Oławka był kiedyś własnością Polonii Wrocław. Obecnie jest zarządząny przez MCS. Miesięcznie trenuje tam około 9000 zawodników z wrocławskich klubów.

Ciągle czujemy się odpowiedzialni za stan stadionu i jak tylko możemy staramy się podnieść jego funkcjonalność. Każde dodatkowe miejsce dla piłkarzy jest jak najbardziej potrzebne i o to właśnie walczymy – mówi prezes Polonii Tomasz Malec.

Pan Tomasz, w imieniu klubu zwraca się z prośbą do wszystkich klubów sportowych, kibiców, miłośników najrozmaitszych sportów, jak również mieszkańców Wrocławia o zagłosowanie na projekt Polonii.

Głosowanie nie jest skomplikowaną procedurą. Nie trzeba iść do urn, nie głosujemy korespondencyjnie, wystarczy tylko usiąść przed komputerem i w ciągu kilku minut oddać swój głos. Poprowadzimy was przez to głosowanie, wystarczy tylko śledzić nasz fanpage. Taki głos nic nie kosztuje, a 18 czerwca rozpoczynamy najważniejszy mecz o głosy! – podkreśla prezes.

Tomasz Malec, prezes Polonii Wrocław

Klub pozyskał już wsparcie m.in. takich klubów i podmiotów jak WKS Śląsk Wrocław, Ślęza Wrocław, FC WROCŁAW Academy, Akademia Piłkarska „Olympic” Wrocław Dariusz Sztylka & Krzysztof Wołczek, Dolnośląski Związek Piłki Nożnej, Fundacja Piłkarski Świat – Akademia Piłkarska Profi-Sport Duda, OLKS Piast Wrocław Żerniki, WROCBAL, kibiców Śląska Wrocław, KS Sporting Wrocław.

Portal Galaktyczny Futbol zachęca do wsparcia Polonii Wrocław w nadchodzącym głosowaniu. Więcej informacji już wkrótce.

Zapraszam do obserwowania klubowego profilu. Link TUTAJ

Grzegorz Sawicki

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.