fbpx

Polonia Yorkshire weźmie udział w pierwszej edycji E-Poloniady

Polonia Yorkshire, klub nad którym patronat medialny sprawuje portal Galaktyczny, weźmie udział w pierwszej edycji E-Poloniady na platformie PS4.

W imprezie rywalizować będzie 25 zespołów polonijnych z całego świata. Dla triumfatorów przewidziane są bardzo atrakcyjne nagrody, m.in. tygodniowe wczasy w najpiękniejszych zakątkach Polski.

W związku z dużym zainteresowaniem udziałem w imprezie, działacze Polonii Yorkshire przeprowadzili wewnętrzne eliminacje. Zwycięzcą okazał się Kamil Faber i to on będzie reprezentował klub w E-Poloniadzie.

Przeprowadzono już losowanie grup, w wyniku którego Kamil Faber znalazł się w grupie D. Reprezentant Polonii Yorkshire będzie rywalizował z przedstawicielami KS Polonia Hmaburg, Wisła Kraków UK, FC Polonia Venlo, White Eagles FC oraz Eunice Huntingdon FC.

 

Polonia Yorkshire opublikowała za pośrednictwem mediów społecznościowych krótki wpis.

Chcielibyśmy oczywiście bardzo podziękować Poloniada oraz Panu Arkowi Jargieło za zaproszenie naszej drużyny do wzięcia udziału w turnieju. Jest nam niezwykle miło, ze możemy być częścią tego projektu. Jest to naprawdę świetna inicjatywa z organizowaniem takiego wydarzenia i życzymy samych sukcesów.

O wynikach Kamila Fabera będę informował na łamach portalu.

Grzegorz Sawicki

Grafika: Poloniada

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Jedna odpowiedź do “Polonia Yorkshire weźmie udział w pierwszej edycji E-Poloniady”

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.