Pomorski ZPN. Tylko trzy kluby otrzymały licencję na udział w rozgrywkach 2 grupy III ligi w sezonie 2020/2021

Pomorski Związek Piłki Nożnej, że Komisja ds. Licencji Klubowych 2 grupy III ligi na posiedzeniu w dniu 25.05.2020 r. poddała analizie dokumenty klubów ubiegających się o licencję uprawniającą do udziału w rozgrywkach 2 grupy III ligi.

Zaledwie trzy kluby otrzymały, na chwilę obecną, licencję uprawniającą do udziału w rozgrywkach 2 grupy III ligi w sezonie 2020/2021. Są nimi: Jarota Jarocin, Polonia Środa Wielkopolska oraz Flota Świnoujście.

Pozostałe kluby wnioskujące o licencję muszą uzupełnić złożone wnioski w terminie 7 dni. W innym przypadku może zostać podjęta decyzja o odmowie przyznania licencji na występy w III lidze.

 

Treść komunikatu Komisji Licencji Klubowych – III liga gr. 2

 

Procedura procesu licencyjnego wynika z właściwych przepisów podręcznika licencyjnego PZPN dla klubów III ligi na sezon 2020/2021 i następne.

I. Na podstawie złożonych przez Wnioskodawców dokumentów oraz ich uzupełnieniu Komisja postanowiła przyznać licencję uprawniającą do udziału w rozgrywkach 2 grupy III ligi w sezonie 2020/2021 dla klubów:
1) JKS Jarota Jarocin,
2) KS Polonia Środa Wielkopolska,
3) SM KS Flota Świnoujście,

II. Komisja postanowiła wezwać wszystkie pozostałe kluby wnioskujące o licencję do uzupełnień złożonych wniosków w terminie 7 dni pod rygorem podjęcia decyzji o odmowie przyznania licencji.

W sprawie ewentualnych pytań czy potrzeby uzyskania dodatkowych informacji można kontaktować się z weryfikatorami wniosków licencyjnych:
– Tomasz Bocheński – 506 071 101 (kryteria: prawne, sportowe, dotyczące personelu oraz finansowe);
– Maciej Tomaszewski – 697 038 213 (kryterium infrastrukturalne).

Przewodniczący
Komisji ds. Licencji Klubowych
(-) Józef Dąbrowski

******

Źródło: Pomorski ZPN

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.