Ponad pół meczu w osłabieniu? Żaden problem dla Polonii Lidzbark Warmiński (WIDEO)

Zgodnie z zapowiedzią forBET IV liga warmińsko-mazurska rozpoczęła wiosenne rozgrywki zgodnie z planem. W swoim pierwszym meczu po zimowej przerwie Polonia Lidzbark Warmiński pokonała 3:1 na wyjeździe zespół Granicy Ketrzyn, przez większą część spotkania grając w osłabieniu.

Relację ze spotkania w Kętrzynie zamieszczę po otrzymaniu materiałów od przedstawiciela Polonii Lidzbark Warmiński. Dziś prezentuję materiał wideo, który pokazuje jaką radość wywołuje w zespole z IV ligi nie tylko zwycięstwo, ale możliwość występu na murawie w ogóle. Filmiki to również odpowiedź na zarzuty malkontentów (takich też nie brakuje), którzy twierdzą, że kluby z Niższych Lig powinny z pokorą przyjąć decyzje rządzących i siedzieć cicho na d…, a swoją futbolową pasję schować do szafy.

Ten entuzjazm na twarzach mówi sam za siebie.

Polonia Lidzbark Warmiński spotkanie z Granicą Kętrzyn rozpoczęła w składzie:

Gasperowicz – Rodzeński, Wanda, Dziemidowicz, Boczko, Szczerba, Zajączkowski, Żuk O, Bogdański, Lubak, Oleszko

Rezerwowi: Barchanski, Kamieniecki, Wojciechowski, Szymański, Wierzbowski, Skarbek, Żuk C.

Bramki zdobyli: Bogdanski, Dzieminaowicz oraz Lubak.

Polonia po sobotnim zwycięstwie zajmuje trzecie miejsce w tabeli z dorobkiem 43 punktów. Liderem tabeli forBET IV ligi warmińsko-mazurskiej są Mamry Giżycko (46 pkt), na drugiej pozycji plasuje się Mrągowia Mrągowo (44 pkt)

Wideo: Facebook /Polonia Lidzbark Warmiński

Czytaj też:

Możesz wesprzeć działalność portalu Galaktyczny Futbol stawiając nam wirtualną kawkę. Szczegóły pod linkiem https://tiny.pl/r4k97 lub dokonując minimalnej choćby wpłaty na zrzutkę link TUTAJ

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.