fbpx

Pożar Biebrzańskiego Parku Narodowego. Boisko Biebrzy Goniądz zamieniło się w lądowisko dla helikopterów

Biebrzański Park Narodowy wciąż płonie. Wiele klubów z niższych lig włączyło się do akcji pomocy w walce z pożarem. Jednym z nich jest występująca w podlaskiej IV lidze Biebrza Goniądz.

Klub z Goniądza aktywnie włączył się do akcji wspierania Straży Pożarnej w walce z żywiołem, który niszczy największy park narodowy w Polsce.

Biebrza w nazwie i Biebrza w sercu. Dołączyliśmy do akcji wsparcia naszych strażaków, którzy robią co mogą, aby ratować faunę i florę Biebrzańskiego Parku Narodowego. Dziś przekazaliśmy 300 butelek wody, pomagamy w robieniu kanapek i grochówki – informuje klub za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Działacze Biebrzy Goniądz nie poprzestali na tym. Kolejnym krokiem jest udostępnienie boiska jako lądowisko dla helikopterów, które biorą udział w akcji ratowniczej.

Prezes Biebrzy Goniądz, Konrad Chmielewski udzielił wywiadu portalowi sportowefakty.pl, w którym podkreślił, że klub robi co w jego mocy, aby wesprzeć strażaków.

Robimy, co możemy. W środę dostarczyliśmy wodę, zaledwie kilka godzin temu zawieźliśmy strażakom zupę. Angażujemy się w pomoc razem z Młodzieżowym Centrum Edukacji dla dziewcząt, wszyscy starają się pomagać – powiedział prezes IV-ligowca, cytowany przez serwis sportowefakty.pl

Zachęcam do odwiedzenia mediów społecznościowych Biebrzy Goniądz.

https://www.facebook.com/biebrzagoniadz/

Źródło: własne, sportowefakty.pl

Grzegorz Sawicki

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.