Premier League nie zwalnia tempa. Wielki hit w niedzielę

Najlepsza liga świata co tydzień dostarcza nam futbolowych emocji na najwyższym poziomie! Już w ten weekend, w ramach 23. kolejki Premier League, zobaczyć będzie można wiele pasjonujących meczów, a najciekawiej zapowiada się starcie dwóch kandydatów do mistrzostwa – aktualny lider Liverpool podejmie trzeci w tabeli Arsenal!

Premier League

3-5 lutego – 23. kolejka

Manchester United – West Ham (niedziela / 04.02 / godz. 15:00)

Arsenal – Liverpool (niedziela / 04.02 / godz. 17:30)

Różnice punktowe na szczycie tabeli Premier League są minimalne i wielce prawdopodobne jest, że kwestia mistrzowskiego tytułu rozstrzygnie się w samej końcówce sezonu. W ostatnich tygodniach w fotelu lidera rozgościł się Liverpool, ale po piętach depczą mu Manchester City oraz Arsenal. Już w niedzielę Kanonierzy podejmą The Reds i będzie to spotkanie na które nie trzeba dodatkowo zapraszać żadnego fana piłki nożnej. Obie ekipy prezentują niezwykle efektowny i ofensywny styl gry, co potwierdzają ich ostatnie wyniki. To będzie prawdziwa piłkarska uczta na Emirates Stadium!

Zdecydowanie łatwiejsze zadanie ma przed sobą w tej kolejce trzeci z kandydatów do tytułu, Manchester City. Podopieczni Pepa Guardioli zagrają na wyjeździe z piętnastym w tabeli Brentford. Z zestawienia przygotowanego na końcówkę bieżącego tygodnia warto zwrócić szczególną uwagę na mecz Manchester United – West Ham, czyli odpowiednio siódmej z szóstą drużyną w tabeli. Oba zespoły walczą o miejsce gwarantujące start w europejskich pucharach w przyszłym sezonie.

Tymczasem uwaga polskich kibiców skoncentrowana będzie również na występach naszych rodaków. Aston Villa Matty’ego Casha wpadła w lekki kryzys formy i nieco straciła dystans do ligowej czołówki. Już w sobotę The Villains mają ogromną szansę aby wrócić na zwycięskie tory, zmierzą się bowiem z zamykającym tabelę Sheffield United. Jakub Kiwior z Arsenalu cierpliwie czeka na kolejne szanse na pokazanie swoich umiejętności. Co ważne, Polak regularnie je od trenera Mikela Artety otrzymuje, najczęściej pojawia się na boisku w roli zmiennika. Z kolei Jakub Moder powoli wraca do formy w Brighton. Po długiej przerwie spowodowanej kontuzją polski pomocnik regularnie pojawia się na placu gry jako rezerwowy. W sobotę Mewy podejmą Crystal Palace.

SZCZEGÓŁOWY HARMONOGRAM TRANSMISJI SPORTOWYCH NA VIAPLAY DOSTĘPNY JEST TUTAJ

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.