Sensacja w meczu Azerbejdżanu ze Szwecją. Kapitalny gol z połowy boiska (WIDEO)

Azerbejdżan pokonał Szwecję 3:0 w meczu eliminacji do mistrzostw Europy. Ozdobą spotkania był fantastyczny gol Emina Mahmudova z połowy boiska.

Reprezentacje Azerbejdżanu i Szwecji już przed czwartkowym meczem eliminacji Euro 2024 nie miały szans na bezpośredni awans. Z grupy F kwalifikację uzyskały drużyny Austrii i Belgii.

Szwedzi ostatnio znajdują się w głębokim kryzysie, a czwartkowy mecz był tego kolejnym dowodem. Zespół Trzech Koron uległ Azerbejdżanowi na wyjeździe 0:3. Na uwagę zasługuje jednak nie sam wynik, a piękny gol Emina Mahmudova z 89. minuty meczu.

Pomocnik zauważył wysuniętego na przedpolu bramkarza reprezentacji Szwecji i postanowił go zaskoczyć strzałem z połowy boiska.