Serbski obrońca wzmacnia Zagłębie Lubin

Aleksandar Pantić został nowym zawodnikiem KGHM Zagłębia Lubin. 29-latek związał się z klubem rocznym kontraktem.

Pantić pierwsze piłkarskie kroki stawiał w Partizanie Belgrad, skąd jako nastolatek przeniósł się do zespołu Rad Belgrad. Po roku zawodnika pozyskała Crvena Zvezda. Obrońca zaczął imponować wysoką formą, a to przykuło uwagę działaczy hiszpańskiego Villarreal. Drużyna występująca w La Liga zdecydowała się na wykup Aleksandara, który po sześciu miesiącach, jako 21-latek zadebiutował na najwyższym szczeblu ligowym w Hiszpanii.

W kolejnych latach były młodzieżowy reprezentant Serbii był wypożyczany kolejno do Cordoby CF, Eibar, a także Alaves. W 2017 roku zakończył swoją przygodę z hiszpańską piłką, ponieważ przeniósł się na wschód, do Dynama Kijów. W barwach 16-krotnego mistrza Ukrainy grał przez dwa lata, po czym na zasadzie wypożyczenia wrócił jeszcze na pół roku do La Ligi, aby występować w trykocie Cadiz CF. Licznik nowego zawodnika Miedziowych zatrzymał się na 60 rozegranych spotkaniach w hiszpańskiej ekstraklasie. Następnie bronił barw sześciokrotnego zdobywcy tytułu mistrza Cypru – AEL-u Limassol, natomiast ostatnim zespołem Serba był Doxa Katokopias.

Doświadczony piłkarz dołączył do drużyny Miedziowych na zasadzie wolnego transferu i podpisał z klubem roczną umowę. Pantić będzie występował z numerem 2 na koszulce.

Źródło i foto: Biuro Prasowe Zagłębia Lubin

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.