Skandal w opolskiej IV lidze. Przerwany mecz. Szkoleniowiec zespołu gości uderzył sędziego

Do skandalu doszło podczas spotkania 4 ligi opolskiej pomiędzy Porawiem Większyce a Agroplonem Głuszyna.

Spotkanie odbyło się w środę 26 sierpnia, w ramach siódmej kolejki rozgrywek opolskiej IV ligi. Aktualny lider tabeli, Porawie Większyce zmierzył się z Agroplonem Głuszyna.

Mecz tych zespołów miał duży ciężar gatunkowy. Porawie w pięciu rozegranych spotkaniach zdobyło komplet 15. punktów. Natomiast zespół Agroplonu po czterech potyczkach miał w dorobku 10 „oczek”. Obaj rywale nie ponieśli jeszcze porażki w rozgrywkach.

Gospodarze wygrywali już 3:1 i kontrolowali przebieg spotkania. W pewnym momencie przy linii bocznej doszło do zamieszania po faulu jednego z graczy Agroplonu. Wówczas na murawę boiska wszedł szkoleniowiec gości, Andrzej Moskal. Trener gestykulował i mówił coś w kierunku arbitra, a następnie uderzył go, naruszając jego nietykalność.

Galaktyczny Futbol został poinformowany o tym wydarzeniu przez jednego z zawodników występujących w opolskiej IV lidze. Dysponuję również materiałem wideo, na którego publikację niestety nie otrzymałem zgody.

O zajściu informuje również Porawie Większyce na swoim profilu facebookowym.

https://www.facebook.com/Porawie/posts/173546154210915

Mecz zostanie najprawdopodobniej zweryfikowany jako walkower na korzyść gospodarzy. Opolski Związek Piłki Nożnej nie zajął jeszcze stanowiska w tej sprawie. Poinformował o tym, że Wydziały Gier i Dyscypliny muszą zaznajomić się ze sprawozdaniem sędziego z tego spotkania i dopiero wówczas nastąpi rozstrzygnięcie co do jego końcowego wyniku.

Dodam, że Andrzej Moskal, szkoleniowiec Agroplonu pracował swego czasu jako asystent Michała Probierza w Cracovii. Wielu zawodnikom czy trenerom wydaje się, że jeżeli kiedyś „liznęli” tzw. ekstraklasy, to obecnie mogą „gwiazdorzyć” na boiskach Niższych Lig.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

2 odpowiedzi na “Skandal w opolskiej IV lidze. Przerwany mecz. Szkoleniowiec zespołu gości uderzył sędziego”

  1. […] Portal Galaktyczny Futbol był w posiadaniu poniższego materiału już kilka godzin po zakończeniu spotkania. Niestety, nie otrzymałem zgody na jego publikację. Kilka dni później film pojawił się w sieci zamieszczony przez TVP3 Opole. Więcej o zdarzeniach podczas meczu IV ligi opolskiej Porawie Wiekszyce – Agroplon Głuszyna TUTAJ. […]

  2. […] Przyczyną usunięcia Moskala z kursu było skandaliczne zachowanie, jakiego dopuścił się w meczu 7. kolejki opolskiej IV ligi pomiędzy Porawie Większyce a Agroplonem Głuszyna. Andrzej Moskal, trener gości, ruszył w kierunku arbitra, który ukarał czerwoną kartką zawodnika Agroplonu. Doszło do utarczki słownej i przepychanki, w wyniku której Andrzej Moskal uderzył sędziego. Więcej TUTAJ. […]

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.