Śląska klasa okręgowa grupa II. Ranking popularności klubów

Po dwóch dniach przerwy dziś prezentuję kolejne zestawienie w cyklu „Ranking popularności klubów”. Dziś pora przyjrzeć się facebookowym profilom zespołów występujących w drugiej grupie śląskiej klasy okręgowej. Tych z czytelników, którzy nie mieli okazji zapoznać się z wcześniej publikowanymi zestawieniami informuję, że rankingi są tworzone tylko i wyłącznie na podstawie ilości polubień klubowego profilu na facebooku. W zestawieniach nie są uwzględniane zespoły rezerw występujących w danej lidze. Nie są też brane pod uwagę liczby mieszkańców miejscowości, z których wywodzą się kluby.

W dugiej grupie śląskiej okręgówki większość klubów na bieżąco prowadzi facebookowe fanpage. Mimo zawieszenia rozgrywek, administratorzy starają się, aby profile „żyły” i starają się informować kibiców o aktualnej sytuacji. Osobiście polecam bardzo ciekawą analizę zamieszczoną na fanpage’u Unii Rędziny https://tiny.pl/7hqnj

Sześć klubów z omawianej dziś ligi posiada profile z liczbą polubień, która nie przekroczyła granicy tysiąca. Osiem zespołów mieści się w przedziale 1113-1181 „lajków”. Natomiast profile dwóch klubów „lubi” ponad dwa tysiące sympatyków.

Trzecią lokatę w zestawieniu zajął lider rozgrywek MKS Myszków. Fanpage tego zespołu posiada 1881 fanów.

Na miejscu drugim uplasował się Stradom Częstochowa. Profil dziewiątego w tabeli rozgrywek zespołu polubiło do tej pory 2028 kibiców.

Zwycięzcą rankingu okazali się Zieloni Żarki z liczbą 2505 „lajków”. Po rundzie jesiennej zespół jest wiceliderem drugiej grupy śląskiej okręgówki.

Ranking popularności klubów występujących w drugiej grupie śląskiej klasy okręgowej pod względem liczby lajków na facebooku. Stan na 31.03.2020.

[ninja_tables id=”3185″]

 

Fot. Tom Fisk

Grzegorz Sawicki

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Jedna odpowiedź do “Śląska klasa okręgowa grupa II. Ranking popularności klubów”

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.