Śląska klasa okręgowa grupa III. Ranking popularności klubów

Kontynuuję nieformalne „śląskie dni” na GF i dziś prezentuję kolejne zestawienie z tego regionu w cyklu „Ranking popularności klubów”. Czas na facebookowe profile zespołów występujących w trzeciej grupie śląskiej klasy okręgowej. Tych z czytelników, którzy nie mieli okazji zapoznać się z wcześniej publikowanymi zestawieniami informuję, że rankingi są tworzone tylko i wyłącznie na podstawie ilości polubień klubowego profilu na facebooku. W zestawieniach nie są uwzględniane zespoły rezerw występujących w danej lidze. Nie są też brane pod uwagę liczby mieszkańców miejscowości, z których wywodzą się kluby.

W trzeciej grupie śląskiej okręgówki dziesięć klubów nie przekroczyło granicy tysiąca polubień. Pozostałe siedem zmieściło się w przedziale 1009-1820. Po raz pierwszy od dłuższego czasu zwycięzca rankingu w omawianej lidze nie przeskoczył bariery dwóch tysięcy „lajków”.

Pierwsza trójka prezentuje się następująco:

Lokata trzecia przypadła klubowi LKS Tworków, którego profil polubiło 1385 osób.

Na miejscu drugim uplasował się Rymer Rybnik. Fanpage tego klubu może pochwalić się 1595 sympatykami.

Zwycięzcą rankingu została Unia Racibórz. Jej profil do tej pory „zalajkowało” 1820 kibiców.

Ranking popularności klubów występujących w trzeciej grupie śląskiej klasy okręgowej pod względem liczby lajków na facebooku. Stan na 01.04.2020.

[ninja_tables id=”3192″]

 

Grzegorz Sawicki

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.