Znamy półfinalistów „Konkursu na najpopularniejszą osobę galaktycznej społeczności niższych lig”

Dziś zakończyło się głosowanie w ankietach ćwierćfinałowych „Konkursu na najpopularniejszą osobę galaktycznej społeczności niższych lig”. Zainteresowanie ze strony kibiców przerosło moje najśmielsze oczekiwania, a walka o zwycięstwo w jednej z par trwała dosłownie do ostatniej sekundy.

Do ćwierćfinałów zakwalifikowali się zwycięzcy ośmiu par, na które głosowali kibice w ankietach przeprowadzanych na facebooku Galaktycznego Futbolu.

W 1/4 finału wzięli udział następujący uczestnicy:

Kamil Jackiewicz LZS Krynki

Przemysław Piotrowski Unia Ciechanowiec

Piotr Chodkiewicz Naprzód Świbie

Dawid Czyż lubuszanin.futbolowo.pl

Kasia Pijarowska Futbol z jajnikami

Marcin Kędziora Płomień Przyprostynia

Arkadiusz Jargieło The Eagle Football Club

Wojciech Kręcki Groundhopping Wlkp.

******

W trzech parach rywalizacja przebiegła bez większych emocji. Faworyci już na początku rywalizacji mocno zaznaczyli swoją przewagę, a następnie jak wytrawni gracze tylko jej pilnowali. Natomiast rywalizacja prezesa Naprzodu Świbie Piotra Chodkiewicza z Arkiem Jargieło, przedstawicielem polonijnego klubu The Eagle Footbal Club, z pewnością zostanie zapisana na stałe w historii portalu Galaktyczny Futbol.

Już na godzinę przed końcem głosowania, obaj panowie podziękowali sobie za fantastyczną, emocjonującą rozgrywkę. Arek prowadził z przewagą prawie 100 głosów i cieszył się z awansu do półfinału. Tego, co wydarzyło się potem, nie pamietają nawet starożytni Indianie z plemienia Komanczów. Piotrek zaczął pościg, a kibice Naprzodu Świbie dosłownie stawali na głowie, aby ich prezes rzutem na taśmę awansował do najlepszej czwórki. Arek Jargieło natomiast okazał zdziwienie, gdyż… myślał, że ankieta zakończyła się o godzinie 12. Szybka mobilizacja po stronie The Eagle i ostatnie minuty to był horror z happy endem dla przedstawiciela Polonii na Wyspach Brytyjskich.

Proszę sobie wyobrazić, że na tę parę oddano ogółem 2028 głosów, a Arkadiusz Jargieło wygrał z Piotrem Chodkiewiczem 1016 do 1012. Zaledwie cztery głosy…

Wielkie brawa za fantastyczny pojedynek dla obu panów oraz ich sympatyków.

******

Ogółem w czterech ćwierćfinałowych ankietach oddano 4959 głosów. W tym miejscu przypomnę, że podczas ośmiu pojedynków pierwszej rundy głosowało 4517 kibiców.

Wyniki ćwierćfinałów „Konkursu na najpopularniejszą osobę galaktycznej społeczności niższych lig”.

Arkadiusz Jargieło – Piotr Chodkiewicz 1016:1012

Kasia Pijarowska – Dawid Czyż 1065:525

Kamil Jackiewicz – Marcin Kędziora 642:408

Przemysław Piotrowski – Wojciech Kręcki 185:106

******

Zgodnie z przyjętą przed rundą cwierćfinałową zasadą o rozstawieniu, w półfinałach zobaczymy następujący zestaw par.

Kasia Pijarowska – Przemysław Piotrowski

Kamil Jackiewicz – Arkadiusz Jargieło

 

Start półfinałów dziś 01.04.2020 o godzinie 20:00.

 

Dziękuję Piotrowi Chodkiewiczowi, Wojciechowi Kręckiemu, Dawidowi Czyżowi oraz Marcinowi Kędziorze za udział w Galaktycznej zabawie. Zapraszam do głosowania w półfinałach.

Słowa podziękowania kieruję również w stronę kibiców – czytelników, którzy tak licznie biorą udział w konkursie.

 

Grzegorz Sawicki

 

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.