fbpx

Sławomir Peszko odpowiada Dziekanowskiemu: „Patologią” to jest całe życie grać w piłkę i nic z tego nie mieć, panie Dziekanowski (Wideo)

Sławomir Peszko odpowiadał na pytania dziennikarzy po odbyciu pierwszego treningu w Wieczystej Kraków.

Transfer Sławomira Peszki zelektryzował społeczność futbolową w Polsce. Podpisanie kontraktu z występującą w klasie okręgowej Wieczystą Kraków, wywołał skrajne emocje. Dariusz Dziekanowski na łamach „Przeglądu Sportowego” użył nawet określenia – patologia. Nowy nabytek krakowskiego klubu szybko zareagował na felieton „Dziekana”.

– Pan Dziekanowski nazwał mój transfer patologią. „Patologią” to jest całe życie grać w piłkę i nic z tego nie mieć, panie Dziekanowski – odpowiedział Peszko.

– Od lat moje nazwisko elektryzuje kibiców i dziennikarzy, więc nie dziwię się zainteresowaniem. Cieszę się, że tu trafiłem, bo w moim życiu nadszedł w końcu czas, że nie jakiś pan Dziekanowski czy jakiś pan Stanowski będą mi mówili, gdzie mam grać, co mam robić. Ja decyduję o sobie – podkreślił 44-krotny reprezentant Polski.

– Przyszedłem do Wieczystej dla pana Kwietnia, któremu chcę pomóc w dwóch awansach. Teraz było blisko i wiem, że gdyby rozgrywki były dokończone, to drużyna zrobiłaby awans. Trzeba o niego powalczyć w następnym sezonie. Chcę zrobić dwa awanse rok po roku i potem zobaczymy, co dalej. Nie przyszedłem tu, żeby stać z boku i co miesiąc patrzeć na konto. Chcę grać w piłkę i bardzo mi się tu podoba – podsumował Sławomir Peszko.

Na pierwszym treningu „Peszkin” trenował na pełnych obrotach i jak napisał na Twiiterze Maciej Kmita, taryfy ulgowej nie było.

Źródło: Twitter, WP SportoweFakty

Fot. Wieczysta Kraków

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

2 koment. na temat “Sławomir Peszko odpowiada Dziekanowskiemu: „Patologią” to jest całe życie grać w piłkę i nic z tego nie mieć, panie Dziekanowski (Wideo)”

Komentarze są zamknięte.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.