Sławomir Peszko podpisał kontrakt z Wieczystą Kraków

Były reprezentant Polski Sławomir Peszko został zawodnikiem występującej w klasie okregowej Wieczystej Kraków.

Jak poinformował klub za pośrednctwem oficjalnej strony internetowej, Sławomir Peszko podpisał kontrakt na rok z opcją przedłużenia na kolejny. 35-letni pomocnik będzie występował w koszulce z numerem 7.

W końcu w wieku 35 lat mogę podjąć decyzję nie patrząc na menedżerów, którzy mi coś doradzają, na niektórych dziennikarzy, którzy coś o mnie napiszą i proponują mi ten czy inny klub czy też różnych kibiców, którzy twierdzą że się wypaliłem. Teraz po prostu ja Sławomir Peszko idę do Wieczystej i chcę temu klubowi pomoc w dwóch awansach. Chcę się odwdzięczyć mojemu przyjacielowi panu Kwietniowi, który mi pomógł w Wiśle Kraków. Teraz jest czas żebym ja jemu pomógł i dlatego wybrałem ten kierunek! – powiedział po podpisaniu umowy nowy zawodnik „żółto-czarnych”, cytowany przez oficjalny serwis klubu.

Peszko w czasie swojej kariery występował w takich klubach jak Nafta Jedlicze, Wisła Płock, Lech Poznań, FC Koln, Wolverhampton Wanderers FC, Wisła Kraków i Lechia Gdańsk. Pomocnik ma na swoim koncie 44 występy w reprezentacji Polski.

Dziś o godz. 17:00 Peszko odbędzie pierwszy trening z drużyną.

Źródło i fot: Wieczysta Kraków

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Jedna odpowiedź do “Sławomir Peszko podpisał kontrakt z Wieczystą Kraków”

  1. […] 36-letni piłkarz Wisły Kraków ma kontrakt do 30 czerwca i wiele wskazuje na to, że umowa nie zostanie przedłużona na kolejny sezon. Piłkarz coraz poważniej myśli o karierze trenerskiej. Jest szykowany na szkoleniowca młodzieży „Białej Gwiazdy”. Wiele wskazuje na to, że pracę trenerską w Wiśle, Boguski będzie łączył z występami w Wieczystej Kraków. […]

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.