Słynny polski raper zadebiutował w klubie z Klasy B.… i od razu strzelił gola (WIDEO)

Michał Matczak, czyli popularny raper Mata, zagrał w meczu Tajfuna Ostrów Lubelski, którego zawodnikiem został na początku września. I w debiucie już po kilku minutach strzelił pierwszego gola.

Matczak na początku miesiąca został przedstawiony jako honorowy zawodnik Tajfuna Ostrów Lubelski, klubu z Klasy B grupy Lublin III. Otrzymał wówczas pamiątkową koszulkę, ale nikt nie spodziewał się, że Mata tak szybko postanowi zadebiutować na boisku.

Mata zadebiutował w spotkaniu z KS Ciecierzyn. Wszedł na murawę w 81. minucie, a kilka chwil później arbiter podyktował rzut karny dla Tajfuna. Matczak był skutecznym egzekutorem jedenastki, a jego zespół wygrał ostatecznie 3:1.

Tajfun po 3 meczach ma 6 punktów i zajmuje szóste miejsce w ligowej tabeli.  Do prowadzącego Zawiszy Garbów zespół Maty traci jeden punkt. W następnej kolejce zespół Matczaka zmierzy się właśnie z liderem rozgrywek. Raper nie potwierdził jeszcze swojego występu w tym spotkaniu.