Sokół Hucisko lepszy w meczu dwóch niepokonanych do tej pory zespołów (Wideo)

Sokół Hucisko odniósł zwycięstwo w wyjazdowym spotkaniu z Retmanem Ulanów. W pojedynku dwóch niepokonanych do tej pory zespołów, zawodnicy z Huciska okazali się skuteczniejsi.

Jak informuje Damian Zygmunt ze współpracującego z portalem Galaktyczny Futbol Sokoła, drużyna z Huciska przystąpiła do spotkania z Retmanem bez czterech podstawowych graczy.

Krzysztof Indycki, szkoleniowiec naszego zespołu, miał spory ból głowy gdyż na ławce rezerwowych miał jedynie dwóch 17-letnich młodzieżowców i bramkarza – mówi Damian Zygmunt.

Z przebiegu gry było widać, że Sokół gra w nieco innym stylu niż we wcześniejszych meczach. Lecz w końcu zaczęła dopisywać skuteczność, której brakowało w poprzednich spotkaniach. Pierwsza bramka padła po szybko rozegranym rzucie wolnym. Bartłomiej Loryś zagrał piłkę po ziemi do wychodzącego na wolną pozycję Dawida Mołdocha, a ten odegrał do dobrze ustawionego na 20. metrze Dominika Płachciaka, który pięknym strzałem otworzył wynik – relacjonuje przedstawiciel Sokoła.

Druga bramka padła po zmianie stron. Ponownie Bartłomiej Loryś z rzutu wolnego. Tym razem z prawej strony boiska około 40 metrów od bramki gospodarzy uderza piłkę, która wpada w pole karne wprost na głowę najskuteczniejszego gracza Sokoła – Bartłomieja Kołodzieja. Nasz snajper wykorzystał fakt, że bramkarz wyszedł na 5. metr i delikatnie podbijając piłkę głową przelobował goalkeepera Retmana – dodaje Damian Zygmunt.

Gospodarze również mieli swoje szanse. Kilka sekund przed końcem pierwszej połowy po rzucie wolnym piłka trafiła w poprzeczkę bramki Sokoła, a w 76. minucie sytuację sam na sam wybronił bramkarz ekipy z Huciska – Michał Indycki – podsumowuje relację ze spotkania mój rozmówca.


Sokół Hucisko, po zdobyciu arcyważnych punktów w Ulanowie, zajmuje drugą pozycję w tabeli rozgrywek A-klasy Stalowa Wola II. Podopieczni Krzysztofa Indyckiego w ośmiu meczach zdobyli 20. punktów i pozostają jedynym niepokonanym zespołem spośród ligowej stawki. Sokół w następnej serii spotkań pauzuje, a kolejny mecz rozegra 27 września na własnym obiekcie. Przeciwnikiem będzie aktualny lider tabeli San Kłyżów.Retman Ulanów – Sokół Hucisko 0:2 (0:1)

Bramki: Płachciak 41′, Kołodziej 55′

Retaman: R. Węglarz – S. Wołoszyn, M. Bąk, D. Hasiak, K. Małek – G. Kudyba, D. Iskra, D. Oleksak, M. Koza – N. Wiejak, Ł. Kobylarz.

Ławka rezerwowych: K.Byra, K.Skiba, T.Małek, W.Fedan

Sokół: M. Indycki – K. Mączka, P. Płachciak, A. Tomaka, K. Dec, B. Loryś, G. Cisło (88. K. Indycki), S. Stępień, D. Płachciak (78. K. Stępień), D. Mołdoch, B. Kołodziej (75. D. Loryś).

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.