Sokół Hucisko przed kolejnym meczem: Zapomnieć o bolesnej porażce sprzed tygodnia

Najbliższym rywalem Sokoła Hucisko będzie Rotunda Krzeszów. Spotkają się ze sobą dwa zespoły, które liczą się w walce o czołowe lokaty w tabeli A-klasy Stalowa Wola II.

Zawodnicy Sokoła chcą już zapomnieć o porażce 1:4 z Sanem Kłyżów. Okazją do rehabilitacji będzie sobotnie wyjazdowe starcie z Rotundą Krzeszów. Teren trudny, ale jeżeli drużyna z Huciska nie chce stracić kontaktu ze ścisłą czołówką, jutro nie może sobie pozwolić na stratę punktów.

Sokół zajmuje 4. miejsce z dorobkiem 20 punktów, najbliższy rywal natomiast plasuje się na szóstej pozycji mając na koncie 18 „oczek”.

– Rotunda to zespół doświadczony chociaż aktualnie w lekkiej przebudowie. Gospodarze sobotniej rywalizacji podobnie jak Sokół ciągle są w walce o najwyższe lokaty, co oznacza, że zapowiadają się wielkie emocje – czytamy w przedmeczowej zapowiedzi na stronie internetowej Sokoła

Ostatni raz Rotunda i Sokół zmierzyły się ze sobą w rundzie jesiennej poprzedniego sezonu. 18 sierpnia 2019 roku na stadionie w Hucisku gospodarze zwyciężyli 4:0.

W rozegranych do tej pory 5. meczach Sokół zwyciężał 3 razy a Rotunda dwukrotnie. Bilans bramkowy jest korzystny dla Sokoła – 13:4.

Początek spotkania na stadionie w Krzeszowie w sobotę 3 października o godzinie 15.

Sokół Hucisko współpracuje z portalem GF. Klub jest objęty patronatem medialnym.

Przeczytaj także

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.