Star Starachowice przejechał się po rywalach

Kolejny wysoko wygrany sparing Staru Starachowice. Tym razem podopieczni Arkadiusza Bilskiego pokonali również IV-ligowy GKS Rudki aż 5:1.

Szkoleniowiec starachowickiego zespołu nie krył zadowolenia z występu swojego zespołu, Podkreślił bardzo dobrą postawę starachowickiej młodzieży.

Z pewnością to znakomity prognostyk na przyszłość. Na młodych zawodników, którzy posiadają wysokie umiejętności możemy liczyć. W drugim sparingu, odnosimy drugą wygraną – zaznaczył Arkadiusz Bilski.

Młodzi gracze, którzy dołączyli do nas w letniej przerwie z Juventy nie odstają, dają radę. Przekonujemy się, że będziemy mieli z nich mnóstwo pożytku. Jestem pełen nadziei, że tak będzie nie tylko w meczach kontrolnych, ale również już w czasie ligowej rywalizacji o punkty. Tam wynik będzie niekiedy ważniejszy, niż sama gra – podkreślił szkoleniowiec Staru.

W spotkaniu z GKS-em Rudki zespół Staru już po kwadransie prowadził 2:0 po bramkach Emila Gołyskiego i Mariusza Fabiańskiego. Pierwsza odsłona zakończyła się wynikiem 2:1. Po zmianie stron przewaga gospodarzy nie podlegała dyskusji, a hat-trick skompletował wspomniany Emil Gołyski.

Star Starachowice – GKS Rudki 5:1 (2:1)

Bramki: E.Gołyski(3), M.Fabiański, F.Anduła – K.Wiecha

STAR: Dziułka – Kidoń, Gębura, Błaszczyk, Śmigielski, Kopeć, Sarwicki, Błażejewski, Gołyski, Kosztowniak, Fabiański oraz F. Anduła, Borkowski, Kutera, Marzec, Białczak, Pocheć. Trener: Arkadiusz Bilski.

GKS Rudki: Bado – Broniś, Czerkaszyn, R. Dawidowicz, D. Kowalski, Kosmala, Maniara, Kita, Hajduk, B. Wiecha, K. Wiecha oraz Sito, Jedlikowski, Rafalski, Nawrot, Sala, Stachura. Trener: Paweł Jaworek.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Jedna odpowiedź do “Star Starachowice przejechał się po rywalach”

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.