fbpx

Start Toruń w imponującym stylu wywalczył awans do A-klasy. Czy przystąpi do rozgrywek?

Start Toruń z kompletem zwycięstw zakończył rozgrywki w sezonie 2019/2020. Mistrzowie toruńskiej B-klasy wywalczyli awans, ale czy przystąpią do rywalizacji na wyższym szczeblu? Wiele zależy od pomocy kibiców.

Paweł Delimata, prezes Startu podkreśla, że przed sezonem klub wsparły finansowo trzy firmy. Efekty przyszły bardzo szybko, drużyna seniorów zdeklasowała rywali, odnosząc komplet zwycięstw. Start Toruń zajął pierwsze miejsce w tabeli B-klasy z dorobkiem 27 punktów, z imponującym bilansem bramkowym 43-9. W niedawno publikowanym na łamach GF rankingu, którego autorem jest Potr Zadrożny, Start zajął 5 miejsce wśród 1884 zespołów B-klasowych w Polsce.

Niestety, rzeczywistość okazała się brutalna i mimo sukcesu sportowego, klub opuściło dwóch z trzech sponsorów. Panademia koronawirusa zebrała swoje żniwo. Start Toruń znalazł się w bardzo trudnej sytuacji finansowej, która nie pozwala na przystąpienie do rozgrywek A-klasy w nadchodzącym sezonie.

– W chwili obecnej nie mamy środków na grę w wywalczonej mistrzostwem A. Klasie, nawet jeśli wrócimy do składek. (wymienione koszty w wyższej lidze rosną).Dlatego zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie. Wystarczy, że znajdzie się 500 osób, fanów piłki nożnej, kibiców sportu amatorskiego, ludzi wspierających osoby robiące coś nie dla zysku, lecz z pasji – mówi prezes Paweł Delimata.

Klub zwraca się do kibiców, ludzi dobrej woli czy po prostu pasjonatów futbolu Niższych Lig o wsparcie. Wpłaty są możliwe na portalu zrzutka.pl. Link dostępny TUTAJ

 

Grzegorz Sawicki

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.