fbpx

Startu Warlubie zaprasza na testy dla piłkarzy bez kontraktów

A-klasowy Start Warlubie organizuje test – mecz dla zawodników bez kontraktów oraz podpisanej deklaracji gry amatora.

Start Warlubie sezon 2019/2020 zakończył na drugim miejscu w tabeli pierwszej grupy bydgoskiej A-klasy. Klub powoli wraża plan powrotu do zajęć, działacze myślą też już o kolejnym sezonie. W związku z tym powstał pomysł zorganizowania testów dla zawodników, którzy nie są obecnie związani kontraktem z klubami i nie mają podpisanej deklaracji gry amatora.

Ideą przedsięwzięcia organizowanego przez GLZS Start Warlubie jest pomoc zawodnikom w znalezieniu potencjalnego klubu na sezon 2020/2021. Ze względu na pandemię koronawirusa termin meczu pozostaje nieznany. Każdy zawodnik, który zainteresowany jest angażem w naszym klubie proszony jest o przesłanie kilku istotnych danych osobowych. Test mecz jest doskonałą okazją do pokazania swoich umiejętności dla zawodników, na których talencie jeszcze się nie poznano. Każda wiadomość pozostaje anonimowa – informuje Start Warlubie za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Zgłoszenie należy przesyłać na adres mailowy klubu: startwarlubie@interia.pl. Powinno ono zawierać:

Imię i Nazwisko
Data urodzenia
Miejsce zamieszkania
Przeszłość ligową
Pozycję na boisku

 

 

Zachęcam do kontaktu ze Startem Warlubie. Link do klubowego profilu na Facebooku TUTAJ

Grzegorz Sawicki

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.