fbpx

Sześć klubów rozpoczyna współpracę z portalem Galaktyczny Futbol

Po Polonii Yorkshire, która była pierwszym klubem objętym patronatem medialnym przez GF, kolejne sześć zespołów rozpoczyna współpracę z portalem.

Po wstępnych rozmowach, które przeprowadziłem z przedstawicielami kilku klubów, postanowiliśmy wspólnie o rozpoczęciu bliższej współpracy. Serwis Galaktyczny Futbol obejmie patronatem medialnym sześć zespołów z Niższych Lig. Współpraca, w wielkim skrócie, ma na celu wzajemną promocję, wymianę informacji oraz, a może przede wszystkim tzw. „wyjście” klubów poza region. Zaprezentowanie swojej działalności kibicom w innych częściach kraju, podzielenie się swoimi pomysłami czy doświadczeniem.

Informacje o klubach, które weszły do projektu będą pojawiać się na łamach portalu z dużą częstotliwością. Relacje meczowe, wywiady, zdjęcia, materiały wideo. Planów jest dużo więcej, ale wszystko w swoim czasie. Dodam, że pomysłodawcą jest Jarek Jankowski z City Wilanów, który już jakiś czas temu zachęcał mnie do podjęcia takich działań. Myśl dojrzewała i… zaczynamy. Mam nadzieję, że z korzyścią dla społeczności „małego furbolu”.

Czas na przedstawienie listy klubów, które zdecydowały się na współpracę.

City Wilanów – beniaminek warszawskiej A-klasy

Strzelec Chroberz – B-klasa (Kielce)

MKS Szczawno-Zdrój – A-klasa (Wałbrzych)

Star Starachowice – IV liga świętokrzyska

Vineta Wolin – IV liga zachodniopomorska

Wisła Dziecinów – klasa okręgowa (Warszawa)

Każdemu z tych klubów poświęcę dużą publikację już w najbliższym czasie. Postaram się przybliżyć całą szóstkę kibicom, opisując działalność, codzienność i plany na najbliższy sezon.

Dziękuję Emilowi Krzemińskiemu, prezesowi klubu Star Starachowice za wykonanie grafiki.

Grzegorz Sawicki

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

1 komentarz na temat “Sześć klubów rozpoczyna współpracę z portalem Galaktyczny Futbol”

Komentarze są zamknięte.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.