Szlachetny gest klubu Borkowianka Borek Szlachecki. Udostępni boisko „sąsiadom zza miedzy”

Klub Borkowianka Borek Szlachecki udostępni swoje boisko drużynie Iskry Krzęcin, której obiekt został zniszczony przez wandali.

Boisko Iskry Krzęcin zostało kilka dni temu zdemolowane przez ludzi niespełna rozumu, którzy urządzili sobie na nim arenę do driftowania. Który to już raz informujemy o podobnym przypadku.

Niestety głupota i bezmyślność ludzka nie zna granic…Sprawcy postanowili wjechać na murawę naszego boiska, by sprawdzić możliwości swojego samochodu, dewastując całkowicie znaczną część naszej murawy. Wiosna zbliża się wielkimi krokami, a boisko które zazwyczaj służy do trenowania, niestety dzięki sprawcom, prawdopodobnie przez pewien okres nie będzie się nadawać do trenowania, nie mówiąc już o rozgrywaniu meczów. Wandale nie przewidzieli jednak że na pobliskich magazynach znajduję się monitoring który obejmuje boisko i pomoże w ich schwytaniu – informowała Iskra Krzęcin na facebookowym profilu.

Może być zdjęciem przedstawiającym na świeżym powietrzu
Może być zdjęciem przedstawiającym na świeżym powietrzu

W związku z zaistniałą sytuację klub Borkowianka Borek Szlachecki postanowił wspomóc zespół Iskry i zaproponował udostępnienie własnego boiska.

Hej „sąsiedzi za miedzy”. W związku z zaistniałą sytuacją, która miała miejsce na Waszym boisku (sprawca nadal poszukiwany) jako Borkowianka Borek Szlachecki wychodzimy z propozycja udostępnienia Wam naszego boiska. W tym trudnym czasie drużyny powinny się nawzajem wspierać, dlatego chociaż w taki sposób chcemy pomóc drużynie z Krzęcin w gminie Skawina – czytamy w mediach społecznościowych Borkowianki.

Klub z Krzęcin bardzo szybko odpowiedział na propozycję sąsiadów.

Hej Borkowianka Borek Szlachecki. Bardzo dziękujemy za waszą propozycję, takie gesty się ceni, a duch sportu zawsze wygrywa! Niemniej jednak mamy nadzieję, że „nasza” sprawa zostanie niedługo wyjaśniona i nie będziemy musieli korzystać z waszej inicjatywy. Jeszcze raz wielkie dzięki, duży szacunek dla was!

Brawo Borkowianka Borek Szlachcecki.

******

Iskra Krzęcin występuje w trzeciej grupie krakowskiej A-klasy. Po rundzie jesiennej zajmuje 6. miejsce w tabeli. Natomiast Borkowianka Borek Szlachecki uczestniczy w rozgrywkach czwartej grupy B-klasy Kraków. Aktualnie plasuje się na pozycji ósmej.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.