Szokujące zarobki Michał Trąbki w Wieczystej. „To jest psucie rynku i mieszanie w głowach piłkarzy”

Adam Zakrzewski, dziennikarz Canal + dotarł do informacji o wysokości pensji Michała Trąbki, który dziś został piłkarzem Wieczystej Kraków po przejściu ze Stali Mielec.

Pomocnik został pozyskany na mocy transferu definitywnego i podpisał 2,5-letni kontrakt. Wieczysta przy transferze skorzystała z klauzuli wykupu zawartej w kontrakcie.

26-latek w tym sezonie wystąpił w 21 meczach Stali Mielec, strzelił dwa gole i dorzucił asystę. Trąbka nominalnie gra na pozycji defensywnego pomocnika.

Na temat tego transferu w najnowszym odcinku Ekstraklasa Raport na kanale YouTube portalu Meczyki wypowiedział się Adam Zakrzewski. Dziennikarz CANAL+ Sport ujawnił pensję piłkarza w krakowskiej drużynie.

– Udało mi się dowiedzieć, że Michał Trąbka zarabiał w Stali Mielec ok. 40 tys. złotych miesięcznie, a w Wieczystej ma dostać 30 tys. euro, czyli ok. 130 tys. zł – ujawnił.

– Drugą sprawą jest to, że Wieczysta musiała zapłacić za jego wykupienie. Była to kwota rzędu 350 tys. euro – kontynuował.

– To są prywatne pieniądze i każdy wydaje je tak, jak uważa, ale to jest psucie rynku i mieszanie w głowach piłkarzy. Za chwilę piłkarze będą mieli dylematy – czy grać w Ekstraklasie, czy zejść trzy ligi niżej, mieszkać w ładnym mieście jakim jest Kraków i tam po prostu kopać na dużo niższym poziomie. Ale ja samego Trąbki w ogóle nie krytykuję – gdybym dostał propozycję z trzykrotną podwyżką, to bym się długo nie zastanawiał – podsumował Adam Zakrzewski.

Źródło: Meczyki

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.