Tęcza Błędów przed meczem z rezerwami Zagłębia Sosnowiec: Utrzymać pozycję lidera

W sobotę 22 sierpnia Tęcza Błędów, lider klasy okręgowej Sosnowiec grupa 4 zmierzy się z rezerwami pierwszoligowego Zagłębia Sosnowiec.

Tęcza, która od piątku 21 sierpnia została objęta patronatem medialnym przez portal Galaktyczny Futbol, po czterech seriach gier zajmuje pierwszą lokatę w ligowej tabeli z dorobkiem 10. punktów.

Krótkie, ale bardzo ciekawe podsumowanie dotychczasowych spotkań lidera z Błędowa, zostało opublikowane na facebookowym profilu klubu.

Nasza drużyna rozegrała już 4 kolejki ligowe i 2 mecze pucharowe.
Odnieśliśmy w 6 meczach, 5 zwycięstw i jeden remis, remisując pechowo w 1 kolejce w Rogoźniku. Stosunek bramek to 23:5 ( w tym walkower za mecz na Piaskach). Najwięcej bramek dla naszej drużyny zdobył Michał Chrabąszcz, pokonując 5 razy bramkarzy przeciwników, zdobył także 2 bramki na meczu na Piaskach, niestety te gole z wiadomych względów nie zostały zaliczone.
Średnia bramek zdobytych na mecz przez naszą drużynę to 3,83, średnia bramek straconych to 0,83
– czytamy w raporcie.

Sobotni rywal Tęczy, druga drużyna Zagłębia Sosnowiec zajmuje aktualnie 6. miejsce w tabeli z dorobkiem 4 „oczek”.

W klubie z Błędowa panuje pełna mobilizacja, gdyż jak podkreślają przedstawiciele Tęczy, zespół czeka bardzo ciężkie spotkanie. Wiara w sukces jest jednak ogromna i nikt nie dopuszcza myśli o stracie jakichkolwiek punktów w sobotnie popołudnie.

Początek spotkania o godzinie 17. Czekamy na dobre wieści po zakończeniu meczu.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.