Budowlani Murzynowo nie zatrzymują się, piąte z rzędu zwycięstwo

Budowlani Murzynowo nie biorą jeńców. W piątej serii rozgrywek klasy okręgowej Gorzów Wielkopolski pokonali na wyjeździe 7:0 zespół Kasztelanii Santok.

Zespół Budowlanych, który gościł niedawno na łamach Galaktycznego (link TUTAJ), odniósł piąte zwycięstwo w obecnym sezonie. Z 15. punktami aktualnie „lideruje” gorzowskiej okręgówce. Drużyna, której ofensywą dowodzi doskonale znany kibicom w kraju Michał Efir, zdobyła już 30 bramek, tracąc zaledwie trzy.

Były zawodnik Legii Warszawa w meczu z Kasztelanią dopisał do swego dorobku strzeleckiego kolejne dwa gole.

Po raz kolejny nasi piłkarze świetnie zrealizowali założenia taktyczne, co poskutkowało siedmioma strzelonymi bramkami oraz „zerem” z tyłu. Kasztelanii Santok serdecznie dziękujemy za dzisiejsze spotkanie i życzymy powodzenia w lidze! A my daleeeeeeeeeeeej swoje! #Wdrodzenaszczyt – czytamy na profilu Budowlanych.

https://www.facebook.com/BudowlaniMurzynowo/videos/3439258022804707/

Kasztelania Santok – Budowlani Murzynowo 0:7 (0:3)

Bramki: Efir 16′,62′, 13 Chiloński, Antczak 36′ (gol samobójczy), Somrani 67′, Suchowera 75′, Świtaj 83′.

Skład Budowlanych na grafice poniżej:

W następnej kolejce rozgrywek Budowlani podejmą na własnym boisku zespół Radowiaka Drezdenko. Spotkanie odbędzie się 30 sierpnia. Początek o godzinie 15.

Zachęcam do śledzenia mediów społecznościowych Budowlanych Murzynowo.

https://www.facebook.com/BudowlaniMurzynowo/

https://twitter.com/budowlani1948

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.