Tragiczny wypadek w Lubuskiem. Zginął w nim Kacper Kreft, 22-letni piłkarz czwartoligowej Stali Sulęcin

We wtorek 30 marca doszło do wypadku koło miejscowości Czarnów w województwie lubuskim. Zginął w nim Kacper Kreft, 22-letni zawodnik czwartoligowej Stali Sulęcin – poinformowała „Gazeta Lubuska”.

Wypadek miał miejsce koło miejscowości Czarnów w województwie lubuskim. Ford Mondeo zderzył się z ciężarówką i uderzył w drzewo. W wypadku zginął Kacper Kreft, zawodnik czwartoligowej Stali Sulęcin.

Oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Sulęcinie, podkom. Magdalena Jankowska, podała w rozmowie z „Gazetą Lubuską” szczegóły wypadku.

Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że kierowca Forda Mondeo zjechał na pobocze, odbił kierownicą i zderzył się z ciężarówką. Nad wyjaśnieniem dokładnego przebiegu zdarzenia pracują policjanci pod nadzorem prokuratora – powiedziała.

O tym tragicznym w skutkach zdarzeniu poinformowała Stal Sulęcin, jak również dwa poprzednie kluby Kacpra, Dąb Dębno oraz Pomorzanin Cychry.

Niestety nie mamy dla Was dobrych wiadomości. Wczoraj wieczorem zmarł były zawodnik MKS Dąb Dębno – Kacper Kreft. Rodzinie i przyjaciołom składamy kondolencje – czytamy na facebookowym profilu klubu.

Może być czarno-białym zdjęciem przedstawiającym 1 osoba

Dzień zaczynamy od tragicznej wiadomości. Wczoraj wieczorem na wieczny mecz odszedł nasz zawodnik – Kacper Kreft. Rodzinie i przyjaciołom składamy kondolencje. Spoczywaj w pokoju Kali – informuje Pomorzanin Cychry.

Z przykrością informujemy, że 30.03.2021 w wieku 22 lat zginął tragicznie w wypadku samochodowym nasz zawodnik Kacper Kreft. Wyrazy współczucia oraz szczere kondolencje Rodzinie i Bliskim składają Zarząd, Zawodnicy i Sympatycy Klubu MKS Stal Sulęcin.

***

Portal Galaktyczny Futbol składa Rodzinie i Najbliższym Kacpra wyrazy największego współczucia.

***

Źródło: własne, Gazeta Lubuska

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.