Trener Tomasz Sokołowski odchodzi z Drukarza Warszawa

Tomasz Sokołowski nie jest już szkoleniowcem Drukarza Warszawa.

Informację o rezygnacji Tomasza Sokołowskiego z pełnionej funkcji, Drukarz Warszawa zamieścił za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej.

Pan Trener Tomasz Sokołowski przestał pełnić funkcję pierwszego szkoleniowca naszej drużyny. Powyższą funkcję pełnił przez minione 2,5 roku. Cała społeczność klubowa dziękuje Trenerowi za całokształt pracy wykonany w naszej drużynie. Pod jego okiem do dorosłej piłki weszło wielu utalentowanych wychowanków KS Drukarz. Ogrom emocji, które dostarczyła gra pierwszej drużyny w minionych latach, będzie jeszcze na długo w pamięci wszystkich kibiców – czytamy w komunikacie.

Drukarz Warszawa w minionym sezonie zajął 5. miejsce w rozgrywkach mazowieckiej IV ligi (grupa Warszawa). Podopieczni byłego reprezentanta Polski zdobyli 38 punktów, na które złożyło się 11 zwycięstw i 5 remisów. W pozostałych 10 spotkaniach zawodnicy Drukarza musieli uznać wyższość rywali.

Przypomnę, że Tomasz Sokołowski w czasie swojej kariery piłkarskiej rozegrał 12 spotkań w reprezentacji Polski. Był zawodnikiem takich zespołów jak Stomil Olsztyn, Legia Warszawa, Maccabi Netanya, Górnik Łęczna, Ruch Chorzów czy Jagiellonia Białystok. Na najwyższym poziomie rozgrywek w Polsce rozegrał 225 spotkań, w których strzelił 20 goli i zanotował 12 asyst.

Po zawieszeniu butów na kołku 50-letni obecnie Tomasz Sokołowski rozpoczął pracę jako szkoleniowiec. Był trenerem drużyny U-19 Lechii Gdańsk. Prowadził też Sokoła Ostróda, Mazowsze Grójec, a przez ostatnie 2,5 roku Drukarza Warszawa.

***

Foto: RDC

Czytaj też:

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.