Trenerzy Wisły Płock z nowymi umowami

Współpracownicy pierwszego szkoleniowca Wisły Płock Radosława Sobolewskiego: trenerzy asystenci Mariusz Kondak i Sławomir Nazaruk, trener analityk Łukasz Nadolski oraz trener przygotowania fizycznego Mateusz Oszust podpisali nowe umowy obowiązujące do końca sezonu 2020/2021 – informuje biuro prasowe klubu.

Pierwszym z tego grona, który dołączył do sztabu szkoleniowego Wisły został Łukasz Nadolski. 14 stycznia 2019 roku były kapitan Nafciarzy oficjalnie został trenerem analitykiem. Zanim wrócił do Płocka był grającym drugim trenerem Gryfa Wejherowo, a w rundzie jesiennej sezonu 2018/2019 pełnił rolę asystenta Włodzimierza Gąsiora w Siarce Tarnobrzeg, gdzie pracę w sztabie  łączył z grą w II lidze.

Mateusz Oszust w przerwie między rozgrywkami 2018/19-2019/20 dołączył do sztabu szkoleniowego Leszka Ojrzyńskiego. W przeszłości pracował jako trener przygotowania fizycznego w Legii Warszawa, Motorze Lublin, Radomiaku Radom czy Widzewie Łódź, a dodatkowo w klinice medycyny sportowej ENEL-SPORT.

Wraz z Radosławem Sobolewskim pracę w Wiśle jako asystent trenera rozpoczął Mariusz Kondak, który w przeszłości także był zatrudniony w Wiśle Kraków, a doświadczenie zbierał współpracując między innymi z Chojniczanką Chojnice czy niemieckim FSV Mainz.

Kolejny z asystentów, posiadający licencję UEFA PRO, Sławomir Nazaruk w dotychczasowej pracy szkoleniowej związany był z Górnikiem Łęczna. Przed powrotem do Wisły Płock współpracował z kobiecą drużyną GKS Górnika Łęczna.

Źródło i fot: Biuro prasowe Wisły Płock

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.