Trwa fantastyczna passa Promienia Krzywiń (VIDEO)

Drużyna Promienia Krzywiń po trzech kolejkach rundy wiosennej rozgrywek gr. 5 RED BOX klasy okręgowej nadal bez straty punktów. W sobotnie popołudnie zespół trenera Łukasza Koniecznego pokonał w wyjazdowym meczu Koronę Wilkowice 3:1.

Goście rozpoczęli ten mecz od mocnego uderzenia, bo już w drugiej minucie objęli prowadzenie. Adrian Gościniak zagrał do Adama Kostrzewy, który nie dał żadnych szans bramkarzowi Korony. Niespełna kwadrans później, po podaniu Błażeja Karasia, strzałem zza pola karnego na 2:0 podwyższył Andrzej Nowak.

W 18. minucie gospodarze strzelili bramkę kontaktową. Jeszcze przed przerwą kolejną asystę zanotował Błażej Karaś. Tym razem idealnie obsłużył Ryszarda Bieńka, który z bliskiej odległości skierował piłkę do siatki.

W drugiej połowie mimo kilku dogodnych sytuacji do zdobycia gola z obu stron, wynik mecz nie uległ zmianie.

Po tym spotkaniu Promień Krzywiń zajmuje w tabeli nadal drugą pozycję w tabeli. Do lidera Dąbroczanki Pępowo traci siedem punktów, a nad trzecią Spartą Miejska Górka ma cztery oczka przewagi.

Po trzech meczach wyjazdowych, w Wielką Sobotę zespół z Krzywinia podejmie na własnym obiekcie Sokoła Kaszczor.

Skład Promienia Krzywiń: Mateusz Wendzonka – Adrian Nowak, Szymon Włodarczak, Jonasz Wojtkowiak, Błażej Karaś, Tobiasz Bartlewicz, Andrzej Nowak, Tomasz Maik, Adam Kostrzewa (72′ Dominik Perz), Kacper Mroziński (86′ Dawid Gendera), Adrian Gościniak (30′ Ryszard Bieniek)