Trzecioligowiec z Elbląga zmienił szkoleniowca

Mateusz Sobieraj nie jest już trenerem trzecioligowej drużyny Concordii Elbląg. Szkoleniowiec złożył rezygnację z pełnionej funkcji. Jego następcą został Mateusz Bogdanowicz.

Mateusz Sobieraj trenerem Concordii był od 5 października 2023 roku. W tym czasie poprowadził drużynę w 11 meczach ligowych i jednym pucharowym, w których zanotował 4 zwycięstwa, 3 remisy i 5 porażek.

Szkoleniowiec złożył rezygnację 25 marca, a nowym trenerem Concordii został Mateusz Bogdanowicz.

33-latek przeszłości prowadził już elbląską drużynę w 9 meczach III ligi, w okresie od 26 sierpnia do 27 października 2020 r. (4 zwycięstwa, 1 remis i 4 porażki). Wcześniej był również drugim trenerem pomarańczowo-czarnych. Jako asystent pomagał najpierw Łukaszowi Nadolnemu, a następnie Adamowi Borosowi.

– Mimo iż pozytywnie ocenialiśmy wykonaną przez trenera Sobieraja pracę w Concordii, to z trenerem różniliśmy się w kwestii prowadzenia polityki klubu. Dziękujemy trenerowi Mateuszowi Sobierajowi za te ostatnie miesiące i życzymy mu powodzenia w dalszej karierze trenerskiej – mówi Mirosław Pelc, honorowy prezes Concordii, cytowany przez klubowe media.

Mateusz Bogdanowicz fot. Rafał Kadłubowski / MMKS Concordia

Aktualnie zespół z Elbląga z dorobkiem 20 punktów zajmuje 16. miejsce (spadkowe) w tabeli pierwszej grupy III ligi.

Źródło: Concordia Elbląg

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.