Trzecioligowy klub zwolnił trenera. Kibice wyrażają zdziwienie

Zarząd Klubu Sportowego Unia Janikowo poinformował, że zakończył współpracę z trenerem Piotrem Klepczarkiem.

Klub z Janikowa zamieścił lakoniczny komunikat, w którym poinformował o rozstaniu ze szkoleniowcem.

– Zarząd Klubu Sportowego Unia Janikowo informuje, że w dniu 26.03 zakończyliśmy współpracę z trenerem Piotrem Klepczarkiem. Trenerowi Piotrowi dziękujemy za wkład włożony w rozwój Klubu oraz życzymy powodzenia w dalszej karierze trenerskiej jak i w życiu prywatnym. W dniu jutrzejszym ogłosimy decyzję Zarządu Unii Janikowo odnośnie nowego sztabu szkoleniowego pierwszej drużyny Unii Janikowo – czytamy w mediach społecznościowych klubu.

Piotr Klepczarek zostawił drużynę na 5. miejscu w tabeli drugiej grupy trzeciej ligi. Informacja o zakończeniu współpracy ze szkoleniowcem wywołała spore zdziwienie wśród kibiców Unii.

Piotr Klepczarek

– Duża szkoda. Przypominał mi Nagelsmanna za czasów RB Lipsk. Widać było pasję, nowoczesne podejście, wiarę w sukces. Ciekawe o co chodzi, bo zmiana trenera chwilę po przerwie zimowej to cyrk – pisze jeden z sympatyków zespołu z Janikowa.

– Przydałoby się jakieś rozszerzenie do w/w informacji. Bo dobry trener, który „wyciągnął” na prostą Unię, więc i decyzja niezrozumiała. Myślę, że nie tylko dla mnie – dodaje kolejny z kibiców.

– Szkoda tego trenera, widać było, że poukładał zespół, wyciągnął Unię z dołka. Widać było zaangażowanie tego trenera podczas meczów Unii – żył z drużyną. Szkoda, zapowiadało się ciekawie – pisze inny fan.

Zarząd Klubu Sportowego Unia Janikowo prowadzenie pierwszego zespołu Unii Janikowo powierzył Michałowi Orlikowi. Trener od lat związany jest z klubem, najpierw jako piłkarz, a następnie jako trener grup młodzieżowych, trener koordynator oraz ostatnio jako Dyrektor Akademii. Trener Michał Orlik posiada uprawnienia trenerskie UEFA A.

Sztab szkoleniowy stworzą:

Robert Tomaszewski – II trener i opiekun bramkarzy

Maciej Mysiak – asystent trenera

Tomasz Dombek – fizjoterapeuta


Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.