Utonął 19-letni bramkarz B-klasowego klubu

Nie żyje Łukasz Chmal, 19-letni bramkarz Klubu Piłkarskiego Stanisławice, wystepującego w drugiej grupie radomskiej B-klasy.

Łukasz korzystając z ostatnich dni wakacji wybrał się na krótki pobyt nad morzem. W ubiegły piątek 19-latek utonął w miejscowości Mielenko. Ciało zostało znalezione dopiero w poniedziałek.

– Ciężko nam się pogodzić z tym faktem i mówić o Łukaszu w czasie przeszłym. To niezwykle sympatyczny i bardzo pracowity chłopak. Nie miał najlepszych warunków jak na bramkarza, ale za to był bardzo skoczny, sprawny. Wypożyczyliśmy się go z Energii Kozienice. Umawialiśmy się, że w poniedziałek wraca i będzie na najbliższy mecz do grania. Jest nam ogromnie przykro – mówi Wojciech Starzyk, prezes KP Stanisławice, cytowany przez serwis gol24.pl

Klub ze Stanisławic powiadomił o śmierci swego golkipera za pośrednictwem mediów społecznościowych.

https://www.facebook.com/KPStanislawice/posts/3286600834740154

Zawodnik dołączył do klubu ze Stanisławic w poprzednim sezonie. Ogółem zanotował w jego barwach 11 występów i strzelił jednego gola w rozgrywkach B-klasy.

Msza żałobna odbędzie się 3 września o godz. 14:00 w kościele pw. Matki Bożej Anielskiej w Cecylówce, po której nastąpi odprowadzenie ciała śp. Łukasza na cmentarz parafialny.

Portal Galaktyczny Futbol składa najszczersze kondolencje Rodzinie i Najbliższym Łukasza.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.