Zwycięstwo różnicą 21 goli w meczu okręgowego Pucharu Polski. Ślęza Wrocław rozgromiła rywali

Ślęza Wrocław rozgromiła Skrę Wojnowice… 21:0 w meczu III rundy okręgowego Pucharu Polski.

W trzeciej rundzie Pucharu Polski OZPN Wrocław, III-ligowa Ślęza zmierzyła się na wyjeździe ze Skrą Wojnowice, która występuje w piątej grupie wrocławskiej B-klasy.

Spotkanie rozpoczęło się w środę 2 września o godzinie 17, a 45 minut później wynik brzmiał już 11:0 dla trzecioligowców z Wrocławia. Po zmianie stron zawodnicy Ślęzy dorzucili kolejne 10 trafień i zaliczyli przysłowiowe „oczko”.

Sześć bramek zdobył Stępień (wszystkie przed przerwą), pięć dorzucił Krukowski, a cztery gole strzelił Wawrzyniak. Po jednym trafieniu zaliczyli Marciniak, Kluzek, Telatyński i Traczyk. Wrocławianom pomogli również gospodarze dorzucając dwa gole samobójcze.