Wieliczka B-klasa. Boisko samo się nie skosi. KS Batory Wola Batorska potrzebuje pomocy przy zakupie sprzętu

KS Batory Wola Batorska, występujący w B-klasie grupa Wieliczka, potrzebuje pomocy przy zbiórce środków na zakup kosiarki do murawy.

Klub obchodzi w tym roku 70-lecie istnienia. Działa w nim sekcja piłkarska składająca się z drużyny seniorów, oraz trzech grup młodzieżowych: młodziki (dzieci w wieku 11-12 lat) i orlików (7-8 lat) oraz utworzonej w bieżącym roku sekcji skrzatów (5-6 lat).

Przedstawiciele klubu opisują aktualną sytuację Batorego:

Od sezonu 2019-20 nasza najstarsza grupa młodzieżowa przekwalifikowała się z orlików na młodziki, a co za tym idzie kończą rywalizację na orlikach i rozpoczną zmagania na naturalnej trawie. Chcąc zapewnić im jak najlepsze warunki do dalszego rozwoju priorytetem dla klubu stała się dbałość o płytę boiska. Od początku sezonu została zatrudniona osoba, która będzie dbać o jej stan nie tylko kosząc murawę, ale i użyźniając glebę z wykorzystaniem wertykulacji i areacji. Problemem niestety stał się sprzęt – kosiarka do murawy – która lata świetności ma już za sobą i często odmawia posłuszeństwa. Zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc w zakupie nowej kosiarki, która pozwoli nam na dalsze utrzymywanie płyty boiska w nienagannym stanie, pozwalając jednocześnie na dalszy rozwój naszych najmłodszych zawodników oraz minimalizując prawdopodobieństwo wystąpienia u nich urazów.

W imieniu klubu oraz własnym zwracam się z prośbą o wsparcie Batorego przy zebraniu środków na tak potrzebny sprzęt. Środowisko niższych lig już nieraz dało dowody, że #razemmożemywięcej.

Link do zbiórki https://zrzutka.pl/jv9kam

Strona internetowa: www.ksbatory.pl

E-mail: info@ksbatory.pl

Facebook: batory.wolabatorska

Twitter: ks_1949

Instagram: batory1949

Youtube: KS Batory Wola Batorska

Grzegorz Sawicki

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.